Архів новин за 4.10.2010

День людей похилого та День музики у Полтаві відсвяткували з танцями та грамотами

Цьогоріч День людей похилого віку співпав із Днем музики. Із такої нагоди - і свято особливе. Під музику відзначали люди похилого віку Полтави подвійну дату. А ще - із танцями та врученням грамот.

4 жовтня 2010, 17:09

18 школа Полтави за п'ятибальною шкалою працює на тверду «четвірку»

Таку оцінку навчальний заклад отримав минулого року, під час першого етапу самооцінювання громадсько-активних шкіл за міжнародними стандартами. 4 жовтня у 18 школі відбувся 2 етап заходу. Як це було - далі у сюжеті.

4 жовтня 2010, 17:22

Робота міської виборчої комісії сьогодні розпочалась з відчинених дверей і зірваної опечатки

Вся документація і сейф залишились цілими. Втім, це дещо призупинило роботу членів комісії, як наслідок – створило додаткову чергу бажаючих зареєструватися. Деякі із кандидатів у депутати Полтавської міської ради нервують, що не встигнують зареєструватися, оскільки, згідно із законодавством, термін реєстрації спливає 6 жовтня.

4 жовтня 2010, 17:32

Полтава повністю готова до старту опалювального сезону

Рівень сплати розрахунків «Полтаватеплоенерго» перед постачальниками за газ складає 97% проти середніх по Україні у шістдесяти семи відсотків. Втім, як говорилося сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі, всі підготовки фахівців можуть звестися нанівець – згідно з відповідним листом на жовтень 2010 року жодному з підприємств комунальної теплоенергетики Полтавської області не будуть виділені ліміти природного газу.

4 жовтня 2010, 17:36

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря

Це – день солідарності і активних дій лікарів з усього світу. Про один день з життя полтавських лікарів – далі у випуску.

4 жовтня 2010, 17:56