Архів новин за 8.01.2010

Майже рік наводили страх на мешканців Кременчука члени так званої «банди сороканіжок»

Організоване злочинне угруповування, до складу якого входили виключно спортсмени, намагалося навести лад на вулицях міста на Дніпрі, грабуючи перехожих, катуючи підприємців, знущаючись над жінками. Правоохоронці та потерпілі сходяться на думці: на певний час здалося, що на вулиці Кременчука повернулися лихі 90-ті роки минулого сторіччя.

8 січня 2010, 10:03

За будь-яких погодніх обставин учні полтавських шкіл свої зимові канікули проводять досить активно та змістовно

Свідчення цьому - спортивні змагання, літературні конкурси, екскурсії до музеїв та оздоровчі заходи, що проходять як в приміщеннях навчальних закладів, так і на свіжому повітрі. Зокрема, школярі нині мають змогу безкоштовно відвідувати ковзанку в мікрорайоні Левада, де готуються до хокейного турніру на приз воїна-афганця Коротуна.

8 січня 2010, 11:05

Передріздвяний день у Полтаві був щедрим на вітання та рясним на пригощання

Найрізноманітніші установи не лишили без уваги тих, кому цього дня особливо необхідні щире слово та по-сімейному різдвяний настрій. А це і одинокі люди, і пенсіонери, і діти-сироти та ті, хто опинився в скрутних життєвих ситуаціях.

8 січня 2010, 12:26

Уряд України не виконує закон про підвищення соціальних стандартів, прийнятий наприкінці осені Верховною Радою

Зокрема, Пенсійний фонд не виплачує громадянам пенсії у повному обсязі і не збирається цього робити. Проте, у разі свого обрання Президентом України лідер Партії регіонів Віктор Янукович обіцяє повернути населенню усі невиплачені кошти, починаючи з 1 листопада 2009 року. Про ці та інші важливі питання соціальної сфери на прес-конференції говорив депутат Полтавської обласної ради від фракції Партії регіонів Олександр КОваль.

8 січня 2010, 13:33

Окрім нових цін рік минулий приніс і зміни в інших сферах

Так їх відчули й шукачі роботи. До них тепер – нові вимоги. Спеціалісти Полтавського міського центру зайнятості провели власне дослідження, за результатами якого створили портрет сучасного безробітного. Яких вимог нині потрібно дотримуватись, аби не залишитися без роботи, знає В'ячеслав Джиган.

8 січня 2010, 14:32

Свято Нового року та Різдво 2010-го в середньому обійшлися українцям кожне на 300-400 гривень дорожче, ніж минулоріч

Якщо в минулому році святкова продуктова корзина в середньому вартувала 500-600 гривень, то цього року той самий набір коштував 800-1000 гривень, говорять експерти. У супермаркетах у пору підготовки до новорічно-різдвяних свят ціни на продукти, як правило, залишалися сталими, а іноді за розпродажем – навіть дешевшими. А от на ринках у передноворічні та передріздвяні дні вони, зазвичай, зростають. Однак, деякі споживачі до найщедріших у році свят полюбляють скуповуватися саме на ринках, мовляв, і вибір більший, і товар завжди свіжий. Ринком ходила та дізнавалася про те, у скільки обійшлися полтавцям продуктові новорічний та різдвяний кошики, Юлія Лис.

8 січня 2010, 16:33