Архів новин за 6.01.2010

Найближчими днями в Україні та в Полтаві очікуються значні опади - передають гідрометеослужби

Як інформує управління житлово-комунального господарства, комунальні відомства Полтави готові зустріти снігопади й ожеледицю та працювати цілодобово. Але до роботи мають узятися всі. Тож управління звертається до мешканців міста з проханням очистити від снігу та криги прилеглі території. Особливо це стосується суб’єктів підприємницької діяльності, колективів установ, організацій та підприємств, політичних та громадських організацій. Якщо кожен прибере біля себе, Полтава стане чистішою і безпечнішою, а святковий настрій співгромадян не погіршиться.

6 січня 2010, 10:11

Новорічна ніч для працівників міської станції швидкої допомоги цього року не була незвичною

Викликів, говорять, можливо, було трохи більше, ніж в звичайні дні, однак, фахівці це списують на підвищення кількості хворих на респіраторні захворювання. Хоч фіксувалися і традиційні для зустрічі Нового року випадки алкогольного сп'яніння. Юлія Лис – далі.

6 січня 2010, 10:31

Трохи більше, ніж за тиждень, в Україні відбудуться вибори Президента

А поки що триває робота в окружних виборчих комісіях та на дільницях. Узгоджуються списки членів комісій, вносяться поправки до даних про виборців, готуються до прийому громадян виборчі дільниці. Про останні приготування до виборів 17 січня - далі у сюжеті.

6 січня 2010, 12:38

У Полтаві пройшов творчий вечір відомого на весь колишній Радянський Союз поета-класика Євгена Євтушенка

Справжнім подарунком на новорічні та різдвяні свята для полтавців став творчий вечір відомого на весь колишній Радянський Союз поета Євгена Євтушенка, який напередодні пройшов в палаці дозвілля «Листопад». Митець приїхав до Полтави на запрошення міського голови Андрія Матковського. Враженнями від побаченого ділиться В'ячеслав Джиган.

6 січня 2010, 13:25

Різдво Христове - це ще й черговий приємний привід для дітлахів загадувати бажання та отримувати подарунки

Ще більшої уваги потребують ті малюки, котрі святкові дні проводять на лікарняному ліжку. Тож, аби підняти настрій маленьким пацієнтам дитячої міської клінічної лікарні, до них з подарунками завітали члени благодійного фонду «Жіноча рада» на чолі з її головою Вікторією Матковською. Вітали дітлахів і представники міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді.

6 січня 2010, 14:15

Міський голова Андрій Матковський провів чергову нараду з перевізниками

На ній йшлося про перевезення пільгових категорій громадян у міському пасажирському транспорті. До міськвиконкому почали надходити скарги про те, що у приватних автобусах, які курсують полтавськими дорогами, відмовляють у пільгових перевезеннях тим категоріям громадян, які мають на це законне право. На зібранні мер наголосив: тут потрібна злагоджена робота перевізників та міської влади. З тими перевізниками, які не виконуватимуть умов договору, угоди будуть розривати.

6 січня 2010, 15:14

7-го січня православні християни святкують одне з найвеличніших релігійних свят – Різдво – день народження Спасителя свого Ісуса Христа

За українською традицією, святкування розпочинаються напередодні, 6-го січня. Вечір 6-го січня називають Святвечором або Багатою Кутею. У наших пращурів він був пов'язаний з багатьма дійствами та ритуалами. Однак, були певні вимоги і до святкового столу. Чи дотримуються полтавці традицій та що готують на Святу Вечерю – у матеріалі наших журналістів.

6 січня 2010, 16:04