Архів новин за 30.01.2010

Доброю традицією в міській школі №24 стало проведення благодійного зимового ярмарку

Вже вдесяте учні школи з веселощами та піснями продають ласощі власного виробництва. Скільки коштів змогли зібрати ярмаркарі цьогоріч та на що їх спрямують, знає наш кореспондент Вячеслав Джиган.

30 січня 2010, 16:02

Зима продовжує дарувати українцям нові опади

Для Полтави – своя порція снігу. У п'ятницю і в ніч на суботу сніг фактично не переставав йти. За даними обласного центру з Гідрометеорології, висота снігового покриву місцями збільшилася до 30 сантиметрів. Про боротьбу комунальників зі сніговими заметами та участь у ній райвиконкомів – наш наступний сюжет.

30 січня 2010, 16:02

Співробітники Управління СБУ в області у присутності представників місцевих ЗМІ на полігоні під Полтавою спалили понад 80 тисяч доларів

Саме стільки вартує на «чорному» ринку 1 кг амфетаміну, який і піддали знищенню. Про те, як потрапила психотропна речовина до України та яке покарання нестиме людина, котра хотіла розповсюджувати заборонений препарат, - у наступному сюжеті.

30 січня 2010, 16:04

В інтернеті знайшов рецепт створення психотропної речовини «первітин», відомої під сленговою назвою «винт», 26-річний полтавець

Це й послужило поштовхом до облаштування підпільної лабораторії в підвалі одного з будинків Полтави. Молодий хлопець готував наркотик не лише для власного вживання, а й збував студентам полтавських вишів. Протизаконне дозвілля не пішло порушнику на користь - наразі він перебуває в слідчому ізоляторі.

30 січня 2010, 16:06

9 одиниць спецтехніки вручив полтавським рятувальникам заступник міністра МНС України Володимир Антонець

У Головному управлінні МНС області підбивали підсумки роботи відомства за минулий рік. На захід, окрім власне полтавських рятувальників та представників місцевої влади, завітав і заступник міністра МНС України Володимир Антонець. Посадовець прибув на Полтавщину не з порожніми руками: разом з ним з Києва прибуло і 9 одиниць спецтехніки. Її заступник міністра вручив полтавським рятувальникам.

30 січня 2010, 16:07

Головне регіональне управління «ПриватБанку» в Полтавській області провело підсумкову нараду

На ній визначили кращі підрозділи банку 2009-го року, окреслили перспективи на майбутнє, а також обговорили декілька нових пропозицій для клієнтів на 2010.

30 січня 2010, 16:08

10-та, ювілейна Всеукраїнська науково-практична конференція, що проходить з 29 по 31 січня у Полтаві, зібрала науковців, викладачів та практиків

Цьогоріч запрошені не тільки доповідали про надбання в галузі системної сімейної психотерапії, але і провели клієнтський (практичний) день. Побували на відкритті конференції і наші журналісти.

30 січня 2010, 16:10

Галузь охорони здоров'я останнім часом почала зазнавати комп'ютерних змін

Робочі місця медиків починають комп'ютеризувати, для обстеження пацієнта закуповуються нові апарати. Нині, розповідають фахівці, Уряд хоче запропонувати новий законопроект, аби покращити медичне обслуговування населення.

30 січня 2010, 16:11