Архів новин за 29.01.2010

У Полтаві продовжують відзначати 150 річницю з Дня народження Антона Чехова

«Україна дорога і близька моєму серцю. Я люблю її літературу, музику і прекрасну пісню, сповнену чарівної мелодії» - так писав відомий російський письменник Антон Чехов. Сьогодні літературний світ святкує 150 річницю з Дня народження видатного прозаїка. Не виняток і Полтава: у центральній бібліотеці міста відбувся вечір пам'яті автора.

29 січня 2010, 12:08

Станом на 27 січня поточного року бюджетні установи обласного підпорядкування профінансовані на загальну суму 41 мільйон гривень

Це – на 83% до затверджених асигнувань. І це – без врахування коштів субвенції, яку надала держава області. Про ці та інші питання йшлось на спільному засіданні 2-х постійних комісій обласної ради.

29 січня 2010, 15:36

Нині у різних колах актуальним залишається питання: потрібно чи не потрібно було оголошувати епідемію грипу в Україні і вводити протикарантинні заходи

Фахівці переконують: в цьому питанні, зокрема, у Полтаві, Уряд і міська влада спрацювали на відмінно.

29 січня 2010, 16:07

Повторення сценарію скандального київського «Еліта-Центру» у Полтаві не буде

24 грудня минулого року у місті ввели в експлуатацію будинок по бульвару Б.Хмельницького, 21 на Леваді, будівництво яких відновили завдяки державному фінансуванню. На черговій сесії міської ради прийняли до комунальної власності кілька десятків квартир, які стануть житлом для сімей пільгових категорій. Максим Яров з подробицями – далі.

29 січня 2010, 16:54

В Полтаві розпочав свою роботу новий Центр обслуговування споживачів ВАТ «Полтаваобленерго»

Відтепер, аби отримати необхідні довідки, реструктуризувати борг чи дізнатися про пільги та оформити заявку на встановлення електролічильника, громадянам не потрібно відвідувати різні підрозділи підприємства – все можна отримати у новозведеному центрі на Леваді.

29 січня 2010, 16:57

Цього року виставка «Освіта – 2010» пройде 16-го лютого у виставковій залі Міського будинку культури

Цього року виставка «Освіта – 2010», на якій всі навчальні заклади міста презентуватимуть свою діяльність, пройде 16-го лютого у виставковій залі Міського будинку культури. Виставка вже стала традиційною, минулоріч її відвідали майже 3 тисячі полтавців. Про деталі та новинки цього року – з організаційної наради у сюжеті наших журналістів.

29 січня 2010, 17:04

29 січня 92 роки тому відбулися події, що увійшли в історію під назвою Бій під Крутами

У свідомості сучасних українців вони лишилися прикладом героїзму, відданості та любові до своєї країни. У Полтаві за ініціативи міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту, а також Студентської ради міста уже традиційно проходить жалобна хода в пам'ять про загиблих під Крутами студентів.

29 січня 2010, 17:12

У Полтаві вручили подарунки дітям, зібрані під час благодійної акції «Ялинка янголів»

Вже 6-й рік поспіль в Полтаві відбувається благодійний проект «Ялинка янголів», започаткований студентами-волонтерами за підтримки міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Подарунок, про який мріяли, отримали і вихованці загальноосвітньої школи-інтернату імені Надії Крупської. Вдячні дитячі посмішки бачили і наші журналісти.

29 січня 2010, 17:17