Архів новин за 28.01.2010

Ці діти – переможці та лауреати багатьох районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості

В галереї імені Саші Путрі Полтавського Художнього музею імені Миколи Ярошенка свої здобутки за декілька років представили вихованці Зіньківської районної станції юних техніків. Враженнями від побаченого ділиться Вячеслав Джиган.

28 січня 2010, 10:46

Право голосу, вибору, впливу, захисту та самовираження – це основні можливості учня у школі

Саме їх пропонує ввести до шкільної системи Полтавська спеціалізована школа №5, що стала однією з переможців конкурсу на кращий проект «Школа – територія прав людини», яку минулого року проводила Українсько-Гельсінська Спілка з прав людини. Як саме буде впроваджуватися новий проект в загальноосвітніх навчальних закладах Полтави, дізнавалися наші кореспонденти.

28 січня 2010, 11:07

Більше 500 транспортних засобів, зареєстрованих у нашому місті, пройшли державний технічний огляд

Про це повідомляють в обласному управлінні Державтоінспекції. Загалом ТО цього року мають пройти більше 39 з половиною тисяч одиниць транспорту, рік випуску яких закінчується парною цифрою або нулем.

28 січня 2010, 13:50

Безоплатна видача державних актів на землю, яка стартувала ще у жовтні минулого року, продовжується і нині

Одними з перших на Полтавщині документи на землю отримали мешканці Решетилівщини, триває робота за спрощеним режимом і в місті. Про існуючі надбання на прикладі Октябрського району міста – далі у випуску.

28 січня 2010, 14:05

За останні три роки в області створили 5 аграрних обслуговуючих кооперативів, що дозволить суттєво підняти конкурентноспроможність сільськогосподарського виробника

Такими стали результати виконання обласної Програми сільськогосподарської дорадчої діяльності, які розглядали на засіданні постійної профільної комісії обласної ради.

28 січня 2010, 14:12

Новітнє комп'ютерне обладнання – на допомогу освітянам Полтавщини

2 мультимедійні дошки, 12 стаціонарних комп'ютерів та 10 ноутбуків - відтепер педагоги Полтавщини мають змогу підвищувати свою кваліфікацію у центрі інформаційно-комунікаційних технологій. Такий сьогодні відкрили у приміщенні інституту післядипломної освіти. Педагоги подарунку раді, адже новітнє мультимедійне обладнання не коштувало установі ані копійки.

28 січня 2010, 15:13

Сьогодні у Полтаві вшановували 90-ті роковини пам'яті видатного українського письменника Панаса Рудченка, більш відомого у світі під псевдонімом Мирний

Науковці літературно-меморіального музею митця, учні і викладачі загальноосвітньої школи №8 поклали квіти на могилу класика, що у Зеленому Гаю.

28 січня 2010, 15:30

26-та міська загальноосвітня школа подає гарний приклад учням інших закладів міста по зміцненню здоров'я

24-й рік освітній заклад є повноправним членом системи асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Окрім навчання дітей базовим дисциплінам, першочергову увагу адміністрація закладу приділяє саме здоров'ю школярів. У 2002-му школа увійшла до регіонального відділення Європейської мережі шкіл сприяння здоров'ю. Другий рік, розповідають тут, і міська влада долучається до такої турботи про дітей.

28 січня 2010, 16:16