Архів новин за 27.01.2010

Виховання справжніх патріотів починається змалку, переконаний заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко

Перебуваючи з робочим візитом у Полтавській області, він презентував та подарував усім дитячим садкам та школам міста декілька дисків з унікальними записами, які допоможуть у навчально-виховному процесі. Відтепер полтавські школярі та відвідувачі садків зможуть почути голоси класиків української літератури та послухати старовинні народні колядки, пісні, колискові та казки.

27 січня 2010, 13:28

Інспекція по контролю за благоустроєм міста закликає керівників підприємств та організацій різних форм власності активніше прибирати сніг та кригу з закріпленої за їхніми установами території

Своєчасно прибирати цю територію зобов’язують останніх Закон України «Про благоустрій» та відповідні норми місцевого законодавства, втім, як показує досвід, не усі керівники дотримуються цих нормативних документів.

27 січня 2010, 15:53

До 90-х роковин пам'яті видатного українського письменника Панаса Яковича Рудченка, відомого у світі під псевдонімом Мирний, у Полтаві пройшла панихида

Поставити свічки у Свято-Успенському соборі і вшанувати пам'ять за християнським звичаєм прийшли науковці, працівники культури і всі небайдужі мешканці міста.

27 січня 2010, 15:57

На базі 28-ої школи пройшов семінар з правового виховання

«Сучасні стандарти правової освіти та виховання» - методичний семінар під такою назвою пройшов на базі 28-ї гімназії. Міський методичний кабінет влаштував його для заступників директорів з виховної роботи та вчителів правознавства. Правове виховання є важливою ланкою правової освіти та освітнього процесу вцілому, вважають організатори семінару.

27 січня 2010, 16:00

Спасіння потопельників – справа рук самих потопельників: аби уникнути повторного звернення до суду, у Держреєстрі виборців радять громадянам перевірити себе у списках

Прийти на виборчі дільниці та перевірити свої імена в списках закликають представники Державного реєстру виборців тих громадян, які під час першого туру виборів не знайшли себе у списках і зверталися до судів з цього приводу. Працівники районних відділів ведення Держреєстру опрацювали і внесли зміни до списків виборців відповідно до наданих, але, зазначають, їм надали не всі такі документи.

27 січня 2010, 16:14

25-го січня пізно увечері у гуртожитку 4-го ПТУ, що по вулиці Маршала Бірюзова, сталася надзвичайна подія

43 особи були евакуйовані, троє – доправлені до лікарні. Причина – плавлення електроізоляції в результаті перевантаження електромережі. Юлія Лис з подробицями далі.

27 січня 2010, 16:31

У січні в Україні стрімко почали зростати ціни на цукор

Як зазначають в Державній інспекції по контролю за цінами в Полтавській області, – в середньому на 11,6%. Друге місце по зростанню цін посідають молокопродукти (від 4 до 12,5%) і практично незмінні – на хліб, борошно і крупи. Що стосується підвищення цін на цукор, ціна якого за кілограм у Полтаві сягає 10-ти гривень, коментарі фахівців контролюючих служб – у нашому наступному матеріалі.

27 січня 2010, 17:35

22-річний молодик, який вже має 2 судимості за крадіжки, вчинив напади на 2 хати у селі Білецьківка Кременчуцького району

За його словами – через існуючий борг. До затримання правооронцями молодик встиг незаконно назбирати більше 5 тисяч гривень і дешевий мобільний телефон.

27 січня 2010, 18:01