Архів новин за 26.01.2010

День студента для більш як 300 молодих людей, які навчаються у полтавських вишах, закінчився балом

Традиційний студентський бал для його учасників став нагодою перенестися в часи дам та кавалерів, показати хист до танцю, а ще - зробити добру справу. Кошти, зібрані студентами, будуть перераховані на лікування двох тяжко хворих дітей.

26 січня 2010, 09:45

В Україні - відновлення президентської гонки - на фінішну пряму перегонів за головне крісло країни вийшли два кандидати - Юлія Тимошенко та Віктор Янукович

Відсьогодні знову офіційно дозволена агітація за претендентів. Про особливості нового етапу політичного життя країни - далі у нашому сюжеті.

26 січня 2010, 10:01

26 січня світова спільнота відзначає Міжнародний День митника

До кожного року Всесвітня митна організація, до якої Україна вступила у 1992 році, пропонує окреме гасло, цьогорічне: «Митниця і бізнес: удосконалення виконання через партнерство». Це – плани на майбутнє, а минулорічні здобутки полтавських митників втілились в оптимізацію роботи структурних підрозділів і перерахування до державної скарбниці 828 мільйонів гривень. Про це та інше йшлось на прес-конференції начальника Полтавської митниці та його заступників, на якій побували і наші кореспонденти.

26 січня 2010, 11:00

Температура повітря по місту вдень – до мінус 18, вночі – до мінус 26-ти градусів

Такий прогноз до четверга дають синоптики. З 28-го січня вони обіцяють поступове підвищення температури, але вже з початку лютого морози мають знову повернутися. Тож рятувальники та лікарі закликають бути особливо уважними під час сильних морозів. Як запобігти переохолодженню та обмороженню, дізнавався Вячеслав Джиган.

26 січня 2010, 12:51

Комп'ютеризація робочих місць у міських лікувально-профілактичних закладах – лише перші кроки запровадження сучасних інформаційних технологій в галузі охорони здоров'я міста

Нині на базі 4 міської лікарні вже створена модель корпоративної комп'ютерної мережі, яку, переконують фахівці, у майбутньому запровадять у своїй роботі й інші лікувальні заклади міста.

26 січня 2010, 13:56

У Полтаві ще до Великої Вітчизняної війни була створена лабораторія, в якій вже через певний час проводили революційні на той час дослідження - генно-модифікованих організмів

Тут, в лабораторії генетичних досліджень Інституту свинарства Української академії аграрних наук, такі досліди проводять і зараз. Однак якщо раніше працювали над створенням ГМО, то тепер досліджують їх вміст у сировині та продуктах.

26 січня 2010, 15:39

Диски із українськими казками та піснями – у кожен дитячий садочок Полтави

Диски із українськими казками та піснями, необхідними для розвитку дитини, відтепер матиме кожен дитячий садок Полтави. Випуск дисків, до яких ввійшли кращі народні твори та твори кращих українських авторів, стало свого часу покликанням заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка. Політик особисто займався пошуком та підбором матеріалу. А для передачі дисків освітянам прибув до Полтави.

26 січня 2010, 16:07

Медики продовжцють підбивати підсумки зробленого у 2009-му році

Цього разу – на засіданні медичної ради міста. На засіданні, скликаному спеціально з цієї нагоди, відзначалося: у місті упродовж року, що минув, збережена мережа лікарняних закладів та увесь персонал, перепрофілізації не було. Заступник міського голови Володимир Корчака, який був присутній на зібранні, високо оцінив роботу медичної галузі та грамотами відзначив кращих.

26 січня 2010, 16:21