Архів новин за 23.01.2010

Відразу два концерти у п'ятницю подарували полтавцям учасники Всеукраїнського туру «Фабрика зірок – 3»

Наше місто стало четвертим, яке відвідали фабриканти. Закулісні інтриги концертного дійства, подробиці особистого життя та цікаві факти на шляху до успіху молодих українських виконаців збирав В'ячеслав Джиган.

23 січня 2010, 14:24

На справжній татарський вечір перетворилося чергове зібрання інтелігенції Полтави «Слов'янський клуб»

Присутні, які цього разу зібралися у стінах Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка, мали можливість ближче познайомитись з національними традиціями, історією та кухнею татар. Детальніше – в матеріалі наших кореспондентів.

23 січня 2010, 14:27

У Галереї мистецтв відбулася творча зустріч під назвою «Україна і Швеція: молодь, партнерство, перспективи»

В рамках зустрічі, гостями якої стала група шведської молоді, презентували молодіжний медіа-проект, що наразі діє між полтавським приватним навчально-виховним комплексом «Паросток» та гімназією шведського міста Віммербі. Крім цього, присутні на зібранні мали змогу переглянути виставку фоторобіт юних полтавців, на яких – Королівство Швеція.

23 січня 2010, 14:29

В порівнянні з минулорічним, зовнішнє незалежне оцінювання-2010 має свої особливості

І наразі, в черговий раз наголошують освітяни, триває реєстрація на проходження зовнішнього незалежного оцінювання. В порівнянні з минулорічним, ЗНО-2010 має свої особливості. Більше – далі у випуску.

23 січня 2010, 14:31

Цього тижня на базі декількох полтавських шкіл пройшов міський етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2010» в різних номінаціях

Свій педагогічний досвід вчителі трудового навчання захищали на базі загальноосвітньої школи № 27. Ім'я вчителя, який представлятиме Полтаву вже на обласному турі, знають наші журналісти.

23 січня 2010, 14:33

У 40-річного мешканця села Піски Лохвицького району працівники податкової міліції вилучили 300 літрів спиртовмісної рідини сумнівної якості

А от передбачене законодавством України покарання за виготовлення і розповсюдження горілчаного фальсифікату, зазначають податківці, не зменшив потяг деяких мешканців Полтавщини до фальшування оковитої. Лише в результаті одного проведеного рейду податківці вилучили понад 300 літрів спиртовмісної рідини сумнівної якості.

23 січня 2010, 14:34

Свято сала, вже очікуване полтавцями, «увірвалося» сьогодні на головну вулицю міста

На Жовтневій, де розгорнулося гуляння, незважаючи на великий мороз, здається, було тепліше, ніж будь-де. Тут пригощали полтавським салом – від різних виробників та виготовленим за різними рецептурами. Бо, як говорить українське прислів'я, «Того не злякають страшні холоди, у кого сало в запасі завжди!». Нагадаємо, полтавське Свято Сала – вже традиційне. Про ного знають не лише в Україні, а й за її межами.

23 січня 2010, 15:08

У Полтаві почали прибирати купи ялинок, які до цього часу лежали мало не в кожному подвір'ї

Комунальники пояснюють: зумисне чекало до цього часу, аби всі мешканці винесли свою головну новорічну прикрасу. Адже цьогоріч ялинки прибирають за новою економною схемою. Більше про неї знає Юлія Лис.

23 січня 2010, 15:48