Архів новин за 21.01.2010

У загальноосвітній школі №22 пройшло показове заняття «Школи перспективного педагогічного досвіду» вчителя початкових класів Тетяни Бобрової

Тема заняття «Формування особистості засобами впливу слова, пісні, театралізованої гри». Педагог вже десять років викладає за власною системою, яка передбачає використання музики і лялькового театру на всіх уроках початкової школи. Разом із вчителями досвід Тетяни Бобрової вивчали наші журналісти.

21 січня 2010, 10:50

В часи Радянської влади на Полтавщині, за свідченнями істориків, було знищено чимало святинь

Зберегти зображення та відомості про деякі з них взявся полтавський художник Володимир Кривий. У духовно-просвітницькому центрі Полтавського Єпархіального управління митець презентував спеціальне видання під назвою «Православні храми Полтавщини».

21 січня 2010, 11:45

Нестійкі погодні умови, перепади температур, нагромадження снігового покриву і як результат – бурульки на дахах будинків

Останніх цьогоріч не так багато, як у минулому році, проте, зазначають фахівці, їх небезпека для життя і здоров'я людей залишаєтся сталою. Скільки мають викласти зі своїх кишень несумлінні балансоутримувачі, які не прибирають бурульки, – у нашому наступному сюжеті.

21 січня 2010, 12:39

В умовах ринкового середовища результативність діяльності організацій та підприємств великою мірою залежить від підготовки персоналу і вміння керівництва якісно використовувати цей ресурс

Про це добре знають у Полтавському університеті споживчої кооперації. Там вже вдруге пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Управління персоналом у 20-му столітті: кадрова політика, мотивація, оплата праці».

21 січня 2010, 14:31

Заборгованість із виплати заробітної плати у Полтаві зменшується

Дані, які оприлюднили на черговому засіданні профільної комісії по заборгованості, свідчать: порівняно з початком минулого місяця сума боргу, який мають підприємства Полтави із виплати заробітної плати, зменшилася на 72 з половиною тисячі, або ж – на піввідсотка. Загальна ж сума, яку заборгували полтавцям, на сьогодні становить 14 мільйонів 400 тисяч гривень.

21 січня 2010, 15:02

Урядова програма на підтримку будівельної галузі діє, впевнено можуть сказати власники квартир, які отримали нові оселі на безоплатній основі

Всього на території України держава викупила 6 тисяч квартир для найменш захищених верств населення, які понад 10 років стояли у черзі на житло. Сьогодні отримали свої ордери і 37 родин селища Нові Санжари. Спілкувалися з новоселами і наші журналісти.

21 січня 2010, 15:32

«Чехову – з вдячністю і любов'ю»

Він був надзвичайно залюблений в Полтавський край. Найбільша мрія цього письменника, пов'язана з Україною, – мати власний маєток у Великих Сорочинцях на Миргородщині. До 150-річчя від Дня народження Антона Чехова у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського презентували книжково-ілюстративну виставку «Чехову - з вдячністю і любов'ю». Подробиці заходу знають наші кореспонденти.

21 січня 2010, 15:47

В міському управлінні культури підбили підсумки новорічно-різдвяних свят

Закінчилася пора новорічно-різдвяних свят, тож час підбивати підсумки та намічати плани на майбутнє. Управління культури міськвиконкому зробило значний внесок, аби ряд заходів, які відбулися в цей період, пройшли на високому рівні та запам'яталися полтавцям, зазначила на прес-конференції його начальник Юлія Палієнко. Крім того - поділилася родзинками свят, що пройдуть у Полтаві найближчого часу - Свята сала та Масляної.

21 січня 2010, 16:34