Архів новин за 19.01.2010

Свої подарунки нумізматам до Новорічних та Різдвяних свят підготував і Національний банк України

Продовжуючи серію пам'ятних монет «Східний календар», 5 січня поточного року була введена монета «Рік Тигра» номіналом у 5 гривень.

19 січня 2010, 12:58

Його енергії та творчому запалу позаздрять навіть молоді митці

Він створює свої полотна, немов на останньому подиху. Свою ювілейну виставку в Художньому салоні на Жовтневій представив член Національної спілки художників України Віктор Трохимець-Милютін. Мистецькі враження збирала і наша знімальна група.

19 січня 2010, 13:37

Вже чотири роки у Полтаві найпопулярніше дівоче ім'я, яке дають новонародженим, – незмінне

За інформацією Київського в місті Полтаві відділу реєстрації актів цивільного стану, в минулому році, в порівнянні з позаминулим 2008-м, значно збільшилась чисельність новонароджених дітей. Різниця між кількістю смертей та народжень теж скоротилася в півтора рази. А от найпопулярніше ім'я, яким називають дівчаток у Полтаві, ось вже 4 роки є незмінним.

19 січня 2010, 13:38

У Горбанівському геріатричному інтернаті на Водохреще побували працівники та волонтери центру соціальних служб

Вони тут, аби у святковий день принести радісний настрій його підопічним. На підмогу взяли вихованців «Творчого центру Наталії Май». Як пройшов захід - у сюжеті наших журналістів.

19 січня 2010, 15:40

Паперові квитки на проїзд у громадському транспорті в Полтаві можуть зникнути

Сьогодні на спеціальному засіданні у міськвиконкомі презентували ідею впровадження єдиного проїзного квитка для усіх видів рухомого складу, що, за словами ініціаторів інновації, дозволить збільшити рентабельність перевезень. При цьому, за прикладом європейських держав, є потенційна можливість знизити плату за проїзд.

19 січня 2010, 17:45

19-го січня, на Водохреще, вода має надзвичайні властивості

Так вважалося у народі з давніх-давен. Чому - намагалося дослідити багато вчених світу. Виявляється, ця стихія як ніяка інша може записувати інформацію. Що відбувається з водою на Водохреще - знає Юлія Лис.

19 січня 2010, 17:45

У місті на Водохреще освятили всі 5 полтавських водозаборів

Хрещення Господнє або Богоявлення, яке святкують 19 січня, – одне з великих двунадесятих свят, встановлене на згадку про Хрещення Ісуса Христа у водах ріки Йордан. Свої добрі традиції наслідування цього свята є і в Полтаві. Починаючи з 2002 року полтавці мають змогу отримати свячену воду прямо з кранів у себе вдома.

19 січня 2010, 17:46