Архів новин за 18.01.2010

«Золоту» колекцію відмичок вилучили правоохоронці у 37-річного чоловіка з Кременчука

Міліціонери нарахували більше 300 експонатів: ключів, відмичок та електронних ключів для відкривання під'їздів. Затриманий нині знаходиться під вартою і проти нього вже порушено ряд кримінальних справ за фактом крадіжки, поєднаної з проникненням у житло.

18 січня 2010, 11:11

Історія, що трапилася у Полтаві, спочатку чимось нагадує сюжет повісті Аркадія Гайдара «Тимур і його команда»

Четверо молодих «інтелігентів» блукали Полтавою. Бачили, що п'яний чоловік упав, - допомагали піднятися, бачили, що ноги заплітаються, пропонували довести додому. От тільки на ранок ті, кому вони допомагали, розуміли: за допомогу, виявляється, вони заплатили завелику ціну. Подробиці - у нашому наступному сюжеті.

18 січня 2010, 13:06

З початку року у фойє міськвиконкому – меблеве доповнення

Тут з'явилися камери схову. Їх – 75. Встановили камери в рамках запровадження системи управління якістю, яка вже не перший рік функціонує у міськвиконкомі.

18 січня 2010, 13:08

У Лубнах правоохоронці викрили віртуальне казино

З часу прийняття Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» працівники податкової міліції Полтавської області неодноразово виявляли напівлегальні гральні установи, власники яких продовжували протизаконно вести свій бізнес. А напередодні новорічних свят міліціонери-податківці Лубенщини під час проведення заходів, спрямованих на виявлення порушень законодавства в даній сфері комерційної діяльності, в одному з приміщень, де раніше розміщувався заклад гральних автоматів, виявили так званий «Інтерактивний клуб».

18 січня 2010, 14:15

Для вихованців інтернату №2 Центр соцслужб для сім'ї, дітей та молоді провів свято

Не дивлячись на те, що Новий рік і Різдво Христове - вже історія і гарні згадки про їх відзначення, свята на цьому, зокрема, для вихованців школи-інтернату №2 імені Надії Крупської, не закінчуються. Для них силами Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні свята Водохреща – зустріч із священиком та солодкі подарунки.

18 січня 2010, 14:58

Цьогорічна зима дарує полтавцям по-справжньому зимові температурні позначки

Однак, незважаючи на денні показники у -10, -13 градусів, МНС-ники спільно з профільними службами міськвиконкому закликають полтавців бути пильними на річковій кризі і знати основні правила безпеки та порятунку людей на льоду.

18 січня 2010, 15:03

У Полтавській області за результатами волевиявлення громадян на виборах Президента України більшість голосів в першому турі отримала Юлія Тимошенко

За даними ЦВК станом на 17.00 годину, вона випередила іншого фаворита президентських перегонів Віктора Януковича на 7%, або, майже на 54 тисячі голосів. Більше про результати голосування у регіоні - у нашому наступному матеріалі.

18 січня 2010, 17:19

Сьогодні за релігійними та народними традиціями відзначають другий Свят-вечір, або голодну кутю

Цього дня всі віруючі люди дотримуються суворого посту - нічого не їдять. Аж коли зійде вечірня зоря, тоді можна сідати вечеряти, але й тоді на стіл подаються тільки пісні страви: смажена риба, гречані млинці, вареники з капустою, узвар і кутя. Більше про українські звичаї, пов'язані з голодною кутею, дізнавався Вячеслав Джиган.

18 січня 2010, 17:57