Архів новин за 16.01.2010

В міському будинку культури вперше відбувся Різдвяний концерт духовної та вокально-хорової музики

З Благословення Архієпископа Полтавського та Миргородського Филипа в міському будинку культури вперше відбувся Різдвяний концерт духовної та вокально-хорової музики. Участь в ньому взяли як церковні хорові колективи Полтави, так і фольклорні. Детальніше - в матеріалі Вячеслава Джигана.

16 січня 2010, 11:32

Вже минули свята Нового року та Різдва, однак, триває період, який в народі називається «святками»

В ці дні всім нам хочеться подовжити відчуття свята і добре, що є люди, готові дарувати його тим, хто цього особливо потребує. В одному з приміщень музею Володимира Короленка влаштували теплу зустріч для людей з особливими потребами.

16 січня 2010, 11:34

Податкова інспекція міста ініціює перегляд положень по місцевих податках та зборах для приведення їх у відповідність до норм діючого податкового законодавства

Внаслідок зменшення надходжень по даних видах податків до місцевого бюджету, податківці пропонують переглянути поняття про розміри ринкового місця, за яке сплачується ринковий збір. Це питання стало одним з основних на засіданні Ради підприємців міста.

16 січня 2010, 11:45

В нашому місті завершився суспільний проект «Молодь йде на вибори!»

Упродовж кількох місяців Полтавська філія Суспільної служби України проводила різноманітні заходи з метою, аби молоді полтавці мали змогу дізнатися більше про процес виборів, про його значення для країни та всього суспільства.

16 січня 2010, 13:28

У Лубнах правоохоронці вилучили 34 ігрові автомати та одну рулетку

У Лубнах правоохоронці вилучили 34 ігрові автомати та одну рулетку, які, незважаючи на постанову Верховної ради, продовжували збагачувати кишеню свого власника. Всі вони - з одного приміщення, яке знаходилося в самому центрі міста та працювало цілодобово. Табличка на дверях повідомляла, що заклад закритий, втім там, виявилося, вирувало активне життя. Задля конспірації вхід до закладу був оточений камерами відеоспостереження, а пропускали всередину лише знайомих гравців. Юлія Лис з подробицями - далі.

16 січня 2010, 13:40

Вже п'ятим та шостим диском телепроекту «Це моя історія, Полтава» збагатилася скарбниця відеоматеріалів про наше місто

Цей проект по праву можна назвати одним із найтриваліших на медійному просторі Полтави та, як зазначають у відділі туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому, таким, що не має аналогів на теренах України. Диски презентували в національному технічному університеті.

16 січня 2010, 14:39

Прибрати сніг та кригу на закріпленій території вимагають від керівництва обласного центру естетичного виховання учнівської молоді співробітники інспекцїі по контролю за благоустроєм міста

Правила благоустрою говорять про 20 метрів такої території, у дирекції ж установи відповідають - територію навколо закладу мають обслуговувати комунальні служби міста, адже за ОЦЕВУМом її ніхто не закріпляв.

16 січня 2010, 14:48

У дошкільних садочках міста щоденно дбають не тільки про запровадження нових методик виховання і навчання малечі, але і про корисне та збалансоване харчування

Окрім вимог санепідемстанції, тут ще й самостійно намагаються максимально урізноманітнити меню закладу, при цьому – заздалегідь враховуючи побажання дітей. Бачила процес приготування страв в одному із садочків міста й наша знімальна група.

16 січня 2010, 14:57

У Полтаві обрали кращого вчителя математики у рамках міського етапу конкурсу «Учитель року-2010»

На базі 27-ї школи троє конкурсантів провели фахові уроки у восьмих класах. Кому дісталася пальма першості у цьому нелегкому, але престижному змаганні, дізнавалися наші журналісти.

16 січня 2010, 15:01