Архів новин за 13.01.2010

«Час Литвина, Підсумки президентської передвиборчої кампанії-2010» - під такою назвою у столиці України відбулася загальнонаціональна прес-конференція голови Верховної Ради України

Виступаючи перед чисельною армією представників засобів масової інформації, Володимир Литвин вкотре висловив власне бачення ключових засад подальшого розвитку України, а також відповів на питання журналістів та громадян, дзвінки яких фіксували у колл-центрі. Були на цій зустрічі і наші кореспонденти.

13 січня 2010, 10:02

Новорічні свята ще не закінчилися, а полтавці вже починають позбуватися колись святково вбраних ялинок

Біля контейнерних майданчиків у дворах з’являються купи тепер нікому не потрібних дерев, а тим часом такі складування – це порушення правил благоустрою.

13 січня 2010, 11:01

Начальник Полтавської обласної міліції Михайло Цимбалюк в урочистій обстановці відзначив настоятеля Святопантелеймонівської церкви міста та мешканця Відня, котрі удвох затримали грабіжника

За це головний міліціонер Полтавщини нагородив чоловіків відзнаками, а священослужитель, у свою чергу, подарував Михайлові Цимбалюку ікону «Спасителя і Богородиці». Про незвичний тандем громадян, який допоміг правоохоронцям затримати підозрюваного у злочині чоловіка, – далі у сюжеті.

13 січня 2010, 12:52

До святкування і дотримання народних традицій маленьких полтавців активно привчають освітяни

Так, дошкільні заклади, зокрема ясла-садок №80, до традиційно насиченого та вітамінізованого меню внесли спражні українські звичаї. Напередодні Старого Нового року для всіх без виключення вихованців – вареники з м'ясом.

13 січня 2010, 13:05

Рейдерське захоплення чи спроба встановити правосуддя? В денний час до офісу обласної організації партії «Народна влада» увійшло 10 незнайомих у цивільній формі, які представились правоохоронцями і по

Однак, за словами присутніх у той час в приміщенні членів партії, відповідних документів на право здійснення будь-яких слідчо-оперативних дій не надали. Подробиці – далі у випуску.

13 січня 2010, 15:04

Сьогодні українці святкують так званий Щедрий вечір

За християнським же календарем 13 січня - День преподобної Меланії. У народі ці 2 свята об'єдналися. Головними атрибутами вечора у народі, традиційно, слугують щедра кутя та 12 страв. Крім того, вечір Маланки - це ще й час, коли дівчата ходять по оселях з веселими щедрівками. Про те, як Щедрий вечір святкують сучасні полтавці, - далі у сюжеті.

13 січня 2010, 15:56