Архів новин за 12.01.2010

Вже втретє на полтавців очікуватиме справжнє народне гуляння – свято сала

23 січня о 12-й годині по вулиці Жовтневій і на Театральній площі на полтавців та гостей міста чекатиме сюрприз. Наразі профільні служби міськвиконкому спільно з підприємцями готуються до вже традиційного свята Сала. Про організаційні питання, залучення підприємців, конкурсну програму, святкове оформлення і не тільки говорили сьогодні на робочій нараді під головуванням заступника міського голови Лариси Семеняги.

12 січня 2010, 16:10

Полтава готова до проведення президентських виборів 17 січня

Полтава, а саме – виборчі дільниці міста, яких нараховують 138 (як загальних, так і спеціальних) готові до проведення президентських виборів, які відбудуться 17 січня. Про підготовку та інші господарські питання говорили на спеціальній нараді у міськвиконкомі під головуванням мера Андрія Матковського.

12 січня 2010, 16:12

У міськвиконкомі сьогодні розглядали питання розвитку фармацевтичної галузі міста Полтави та шляхи їх вирішення

Фармацевти, лікарі, представники міської влади та бізнесових структур зібралися вже вдруге, аби спільними зусиллями окреслити шляхи покращення роботи аптечних закладів.

12 січня 2010, 18:04

Полтавський об'єднаний міський військовий комісаріат – знову кращий в області

Відповідну грамоту військова установа отримала днями від обласного комісаріату, і, як кажуть співробітники міського, – це висока оцінка річної діяльності відомства.

12 січня 2010, 18:06

Візит Прем'єр-міністра України на Полтавщину, який відбувся наприкінці минулого тижня, не обмежився лише зустріччю Юлії Тимошенко з медиками області

Його приємним продовженням стало врученням останнім нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Серед тих, чий заклад відтепер матиме нову одиницю техніки, – і полтавські перша та дитяча міські клінічні лікарні. Керівники установ говорять: подарунок дуже на часі.

12 січня 2010, 18:08

За інформацією міського управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України, з початку цього року в Полтаві випадків загибелі людей на воді немає

Нині МНС-ники закликають громадян бути вкрай обережними і утриматися від прогулянок замерзлими водоймами. Деякі секрети безпечної зимової риболовлі знає наш кореспондент Вячеслав Джиган.

12 січня 2010, 18:09

Перепади температурних режимів – головний біль не тільки для комунальників, але і у прямому сенсі цього слова – для самих мешканців міста

Як стверджують медики, коливання температур, особливо, такі стрімкі – справжній стрес для організму. Що потрібно робити, аби звести до мінімуму негативний вплив мінливих погодніх умов – дізнавались наші журналісти.

12 січня 2010, 18:10

О 4 годині ранку у вівторок на полтавців очікував черговий сюрприз погоди

Після відлиги і таяння снігу – зниження температури до мінусових показників та сніг. У міській шляхово-експлуатаційній дільниці, яка займається розчищенням вулиць, нині працюють у посиленому режимі. Цілодобово містом курсує близько 20-ти одиниць снігоприбиральної техніки.

12 січня 2010, 18:14