Архів новин за 11.01.2010

Ситуація з бюджетом 2010-го року може призвести до проблем у виплатах пенсій, до збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, переконані представники Партії регіонів

На своїй прес-конференції голова обласної організації партії Олександр Удовіченко та керівник обласного виборчого штабу кандидата на посаду Президента Віктора Януковича Олександр Попов розповіли про свою точку зору на діяльність Уряду та перспективи неухвалення державного бюджету на цей рік.

11 січня 2010, 15:55

Написати листа Діду Морозу мали змогу маленькі відвідувачі торговельно-розважального центру «Конкорд»

Скринька, до якої можна було вкинути чарівне послання, була розміщена на першому поверсі «Конкорду». За час новорічної дитячої акції у ній накопилося багато листів дідусеві з далекого Устюга. Організатори оголошеного листування обіцяли обов'язково передати листи адресату. Зрештою, 9-го січня до «Конкорду» завітав сам Дід Мороз, а на зустріч з ним – і всі його дописувачі.

11 січня 2010, 16:00

З перших днів новий 2010 рік дарував українцям і полтавцям зокрема погодні «сюрпризи»

З початку місяця полтавцям доводилось і одягатись тепліше, і миритися зі стрімкою відлигою. Яких подарунків та примх погоди очікувати мешканцям міста у цьому місяці ще, дізнавались наші журналісти.

11 січня 2010, 16:52

Сьогодні – «найввічливіша» дата року – Всесвітній день «дякую»

Здавна в народі існувало повір'я – не можна вимовляти слова подяки у стані роздратування. Психологи завпевняють: слова подяки – це усні позитивні посилання людині, які здатні заспокоїти й зігріти своєю теплотою. Про людей, для яких гарні манери мають велике значення у професійній діяльності, – матеріал Вячеслава Джигана.

11 січня 2010, 16:56

Святкова ілюмінація на вулицях Полтави нічної пори привертає увагу як городян, так і гостей міста

Цьогоріч по-новорічному вбрані не лише міські алеї, але й декілька полтавських фонтанів. А на Театральній площі Полтави перехожих зупиняють оригінальні світлодіодні фігури оленів та сніговика. Більше про цьогорічне світлове оформлення міських вулиць – у сюжеті Олександра Круміна.

11 січня 2010, 16:56

Новорічні свята і, відповідно, масові гуляння у місті продовжуються, переконують спеціалісти міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту

Так наразі триває підготовка до традиційного святкування Щедрого вечора. Програма, розповідають, відбудеться 13 січня о 16-ій на Театральній площі. Про цьогорічні особливості святкування – наш наступний сюжет.

11 січня 2010, 17:01

Лише Юлія Тимошенко здатна навести лад в країні, переконаний перший Президент незалежної України Леонід Кравчук

Свою спроможність це зробити, професійність та цілеспрямованість вона щодня доводить, працюючи у надскладних умовах світової кризи та продії з боку опозиції та владних структур, наголошує екс-глава держави. На його прес-конференції у Полтаві побували і наші кореспонденти.

11 січня 2010, 17:02

Розвиток нано- і біотехнологій повинен стати пріоритетним напрямком роботи вітчизняних науковців, переконана Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко

До того ж, держава має величезний науковий потнеціал, який необхідно підтримувати і розвивати. А от медична галузь потребує суттєвого реформування. Про це йшлося на зустрічі з медиками під час робочої поїздки Юлії Тимошенко до Кременчука.

11 січня 2010, 17:05

У минулому році фахівці міського контрольно-ревізійного відділу провели 13 ревізій у трьох міських управліннях

Як результат – було виявлено порушень на загальну суму 674 тисячі гривень. Відповідальні особи управлінь, де були виявлені порушення, отримали догани від керівництва або взагалі були звільнені з займаних посад. Про ці та інші питання йшлось на апаратній нараді у міськвиконкомі.

11 січня 2010, 17:14