Архів новин за січень 2010 року

Тривають святкові новорічні вистави в закладах, де полтавські діти проводять своє дозвілля

Палац дитячої та юнацької творчості підготував для малечі феєричну казку, в якій представлена нове авторське трактування образу Супермена. Бачив її і наш кореспондент Вячеслав Джиган.

4 січня 2010, 09:47

У торговельно-розважальному центрі «Конкорд» добіг фінішу «Новорічний марафон»

Стартував він ще 15-го листопада. Найбільш відчайдушні марафонці – постійні покупці «Конкорду» – змагалися за право отримати головний приз – сертифікат на 5 тисяч гривень на покупки в «Конкорді» та ще безліч цінних подарунків.

4 січня 2010, 10:29

Надмірне вживання алкогольних напоїв – одна з причин отруєння людей, особливо – на свята

І тут справа не тільки у кількості випитого, а й у якості вживаного. На що потрібно звертати увагу, купуючи лікеро-горілчану продукцію, аби свята не перетворились на лікування отруєння, дізнавались наші журналісти.

4 січня 2010, 11:16

Дивилися новорічну казку та отримували солодкі подарунки з ініціативи керівників міської організації «Партії регіонів» й діти представників організації

Таке свято відбулося в міському Будинку культури. Його з радістю відвідали не лише маленькі полтавці, а й їхні батьки.

4 січня 2010, 13:13

Новорічні ранки міського голови, які стартували 25-го грудня, продовжуються й нині

Щодня у виставковій залі міського Будинку культури проходить по кілька таких ранків. На сьогодні участь в них вже взяло 7 тисяч 800 дітей.

4 січня 2010, 13:50

У місті Кобеляки в новорічну ніч внаслідок запуску феєрверків загинув молодий чоловік

Як зазначають в обласному управлінні МНС, трагедія сталася через необережне поводження з піротехнічними засобами. Про цей випадок та про загальні підсумки новорічних свят у розрізі роботи правоохоронців, еменесників та представників комунальних служб міста дізнавалися наші кореспонденти.

4 січня 2010, 15:25

Стало доброю традицією у місті й вітати тих молодих мам, які народили 1 січня

Сьогодні міський голова Андрій Матковський у супроводі представників міськвиконкому відвідав міський пологовий будинок, аби привітати породіль з поповненням у сім'ях та вручити молодим мамам подарунки. Мер міста радіє: у Полтаві намітилася стійка тенденція до збільшення народжуваності, а за співвідношенням немовлят до кількості населення міста Полтава впевнено випередила навіть столицю України. Хоча й держава у цьому плані не відстає: у 2009-му в Україні народилося близько 530 тис. немовлят, а це – найвищий показник народжуваності за роки незалежності.

4 січня 2010, 16:55

Астрологи стверджують: Тигр – тварина граційна, швидка, тому і зустрічати рік пухнастого звіра варто у великій компанії, з веселощами та розвагами

Відтак, сотні полтавців, згодних з таким твердженням, зібралися у ніч на 1 січня біля головної міської ялинки на Театральній площі. І не помилилися: веселощів та розваг в новорічну ніч тут було вдосталь. Як гуляла Полтава – бачили Олександр Крумін та Сергій Бовтік.

4 січня 2010, 16:57

У газетах та журналах з 1 січня цього року заборонено рекламувати алкогольні вироби та тютюн

З 1 січня 2010 року набула чинності заборона реклами алкогольних і тютюнових виробів у друкованих засобах масової інформації. Про це говориться у відповідному законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами». Заборона рекламувати алкоголь та тютюн у газетах та журналах – 2-га частина змін до Закону України «Про рекламу». Перша частина набула чинності рівно рік тому і стосувалася електронних ЗМІ та зовнішньої реклами. З початку 2010 реклама алкоголю та тютюну заборонена і у всіх друкованих виданнях, окрім спеціалізованих.

5 січня 2010, 10:34

Під час зимових канікул у музеї-садибі Володимира Короленка щодня проходить по кілька екскурсій

Вчителі полтавських шкіл приводять своїх вихованців для того, аби познайомити їх із спадщиною відомого письменника та місцем, де він писав свої невмирущі твори. А напередодні Різдва відвідувачі музею після екскурсії мали змогу ще й послухати колядки та подивитися вертеп.

5 січня 2010, 11:38