Архів новин за 8.09.2007

В обласній бібліотеці імені Котляревського напередодні пройшов творчий вечір Олени Гаран

Приводом до його проведення став день народження письменниці. Поздоровити її прийшли колеги, друзі. Не оминули увагою захід і представники міської та обласної влади.

8 вересня 2007, 15:00

Нові сюрпризи для своїх шанувальників приготував і обласний театр ляльок

Напередодні він розпочав свій сімдесятий театральний сезон. Як й інші вистави, нова постановка колективу пройшла з аншлагом. Лялькарі на свій лад представили історію закоханої Русалоньки за одноіменною казкою Ганса Християна Андерсена. Вистава започаткувала цілу низку ювілейних заходів, в рамках яких на полтавців чекають прем'єри та мистецькі фестивалі.

8 вересня 2007, 15:00

Мультибрендовий торговий центр «Конкорд» вже давно став улюбленим місцем шопінгу та відпочинку полтавців

Чотири поверхи торговельних та розважальних закладів не залишать байдужими жодного відвідувача. До того ж, з 7-го вересня у «Конкорді» розпочалася акція «Каскад сюрпризів».

8 вересня 2007, 15:00

Схвалює заходи, спрямовані на підтримку талановитих дітей, і міська влада

Міський голова Андрій Матковський також завітав цього дня до Галереї мистецтв. Дітям він подарував безкоштовний проїзд на рік в комунальному транспорті Полтави.

8 вересня 2007, 15:00

Навчальний рік розпочався не лише у школах Полтави

Своє свято першокласника провела і Мала академія мистецтв. Захід проходив за сприяння Фонду захисту і підтримки талановитих дітей, почесним головою якого є Анатолій Кукоба. Святкування продовжили в Галереї мистецтв, де відбулося нагородження юних полтавців, які стали лауреатами численних конкурсів.

8 вересня 2007, 15:00

Місто наближається до свого свята: прикрашаються мікрорайони, оновлюється траспортний парк, ремонтуються автошляхи

Однак, разом з тим, прикро спостерігати, як у самому центрі міста раз у раз з’являються купи сміття. Утворившись одного разу, звалище залишається неприбраним місяцями.

8 вересня 2007, 15:00

Кількість дорожньо- транспортних пригод зі зникненням з місця події водіїв на Полтавщині збільшилася за останній місяць на тридцять відсотків

Факти, наведені працівниками державтоінспекції, вражаючі, а рядки закону невблаганні: за подібні дії на водіїв чекає кримінальна відповідальність.

8 вересня 2007, 15:00

Інститут політичних і соціологічних досліджень імені Тараса Шевченка оприлюднив результати соціологічного опитування, яке проводилося 22-28 серпня у всіх регіонах України

В ньому взяло участь 2027 респондентів. Похибка дослідження складає 2-2,5%. Згідно із його даними, найбільший рейтинг і досі утримує Партія Регіонів. За цю політичну силу готові проголосувати 28% виборців. Самі ж регіонали хочуть дізнатися думку українців з ряду актуальних питань шляхом проведення всеукраїнського референдуму, збір підписів на підтримку якого стартував і у Полтаві. Ідею референдуму та соціальну програму для молоді партія презентувала і на масовій молодіжній вечірці у Парку «Перемога».

8 вересня 2007, 15:00