Архів новин за 7.09.2007

Хоч і не в повному складі, після літніх канікул зібралася «Асоціація композиторів та аранжувальників Полтавщини»

На засіданні тут презентували диск, до якого увійшли пісні, написані членами організації. Окремо поздоровили і юну конкурсантку та бронзового презера 6-го Всеукраїнського конкурсу «Жива вода».

7 вересня 2007, 15:00

З 7 вересня у торговельно-розважальному центрі «Конкорд» стартує акція «Каскад сюрпризів»

Її учасники отримають шанс стати власником суперприза – телевізора. Такий подарунок готуються розіграти між покупцями у «Конкорді» на День міста.

7 вересня 2007, 15:00

7 вересня виповнюється 7 років компанії «Автодім «Полтава»»

Взагалі ця цифра має для фірми магічне значення. Бо, крім символічної дати заснування, перших працівників в «Автодомі» налічувалось теж сім. Починала історія компанія у 2000-му році з арендованого приміщення, а нині вона має єдиний в Полтаві концептуальний спеціалізований комплекс загальною площею більше гектара. До свого 7-річчя «Автодім «Полтава»» проводить для клієнтів чергові акції та готує сюрпризи.

7 вересня 2007, 15:00

Відтепер проблема дозвілля полтавців, які полюбляють спортивний спосіб життя, непоборні емоції та шалений драйв, вирішена

У місті по провулку Спортивному відкрився новий картинг-центр «Адреналін» – місце, де можна відчувати себе практично гонщиком Формули-1.

7 вересня 2007, 15:00

Після негоди, яка вночі вирувала у Полтаві, у квартирі по вулиці Паризької Комуни, 36 обвалилася частина стелі

Будинок, говорять його мешканці, ще тисяча вісімсот сімдесятого року. Частково покрівлю ремонтували у липні цього літа, однак після зливи суміш глини та соломи впала на підлогу у вітальні.

7 вересня 2007, 15:00

Ресурс рухомого складу потягів «Укрзалізниці» за оцінками спеціалістів вичерпаний більш ніж на 90 відсотків

Шляхів виходу з такої ситуації – два. Перший – придбання новОї техніки. Другий – модернізація існуючої. Наша країна та практично всі республіки колишнього Радянського Союзу вибрали останній шлях. Проблемам та перспективам модернізації пОтягів була присвячена Міжнародна науково-практична конференція «Тяга-1520. Модернізація: практика та перспективи», яка пройшла на базі Полтавського тепловозо-ремонтного заводу.

7 вересня 2007, 15:00

Добудову до споруди міського будинку культури днями планують здати – всі роботи тут – на стадії завершення

У новому багатофункціональному приміщенні можна буде провести найрізноманітніші заходи: від виставок до дискотек.

7 вересня 2007, 15:00