Архів новин за 6.09.2007

Естетичний відділ обласної бібліотеки імені Панаса Мирного долучився до початку нового навчального року, розпочавши низку цікавих заходів для дітей

Цього разу у закладі зібралися юні читачі, аби познайомитися з полтавською майстринею Катериною Калініченко – вона єдина у нашому місті знається на старовинному мистецтві фріволіте.

6 вересня 2007, 15:00

64-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників цього дня святкує місто Зіньків

Серед численних гостей, мешканців вітали і представники «Партії регіонів». Вони взяли участь не лише в урочистостях. Після святкувань кандидат у народні депутати від «Партії регіонів» Олександр Стоян дав прес-конференцію.

6 вересня 2007, 15:00

Численні скарги на роботу ЖЕДу «Будівельник» регулярно надходять до районної, міської і обласної влади

П'ять десятків будинків, які закріплені за цим ЖЕДом, – у незадовільному стані. Один із найбільших знаходиться на вулиці Шевченка, 73 – великопанельна дев'ятиповерхівка потребує негайного ремонту, в першу чергу – покрівлі.

6 вересня 2007, 15:00

До обласного бюджету за 1 півріччя 2007 року надійшло 167 мільйонів 600 тисяч гривень доходної частини без врахування трансфертів з держбюджету

Це на 43 з половиною мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року. На фінансування житлового будівництва на селі під регіональну програму «Власний дім» з обласного бюджету виділили півмільйона гривень. Про це сьогодні говорили на 10-ій сесії обласної ради 5-го скликання. Також депутати виділили 2 і 94 сотих мільйона для доукомплектування соматичного корпусу обласної клінічної лікарні сучасним лікувально-діагностичним обладнанням.

6 вересня 2007, 15:00