Архів новин за 5.09.2007

Молода харківська художниця Олена Борисова презентувала сьогодні в музеї Короленка свою другу полтавську виставку

Цього разу – на лісову тематику. 10 пастельних робіт першими побачили полтавські старшокласники, студенти педагогічного університету та журналісти.

5 вересня 2007, 15:00

Полтавський центр сім'ї «Родинний дім» розпочав інформаційну кампанію «Сім'я – простір без насильства»

Її мета – привернути увагу громадськості до актуальних проблем законодавства у подоланні цього негативного явища у суспільстві, необхідності активізації громадських об'єднань та державних установ, формування ненасильницької ідеології та гендерної політики. Перший із запланованих заходів – круглий стіл, що відбувся за участю представників соціальних служб, психологів, правоохоронців та правозахисників, прокуратури та служби безпеки, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

5 вересня 2007, 15:00

Полтавський медіа-клуб разом з управлінням департаменту з питань виконання покарань презентували збірку «Не повторюйте наших помилок», усі історії якої написали ув'язнені полтавських виправних закладі

Кожен лист, говорять упорядники збірки, – то сповідь душі. Вихід у світ такого видання – спроба застерегти молодь від подібних помилок. Примірники планують передати в усі бібліотеки міста.

5 вересня 2007, 15:00

Посмішки, гарний настрій, велосипедисти з прапорами Полтави, рухома виставка комунальної техніки у супроводі духового оркестру, мотошоу, церковний передзвін о 8 ранку – все це планує провести міська в

Чого ще чекати полтавцям 23 вересня, знають учасники наради, яку провела заступник міського голови Лариса Семеняга з представниками ЗМІ.

5 вересня 2007, 15:00

Триває підготовка до проведення позачергових парламентських виборів

Цього разу у Полтаві виявити свою позицію матимуть змогу двісті тридцять вісім тисяч п'ятсот дев'яносто шість осіб, для цього буде створено сто тридцять чотири виборчі дільниці. Контролювати народне волевиявлення будуть представники ОБСЄ, політичних партій та громадських організацій.

5 вересня 2007, 15:00

Перевантаження автостанції по вулиці Шевченка створюють перевізники Полтавського району

Для вирішення цієї проблеми депутати міської ради пропонують визначити для рейсових автобусів місця кінцевих зупинок та рівномірно розподілити їх, аби уникнути ще й дублювання приміським транспортом маршрутів Полтави. Цю та інші проблеми розглянули члени спільних комісій під час засідання у міськвиконкомі.

5 вересня 2007, 15:00

4-го вересня по вулиці Рози Люксембург відбувся провал проїжджої частини

Внаслідок цього рух транспорту, зокрема третього, восьмого та одинадцятого тролейбусів, довелося призупинити. Наразі причини обвалу з'ясовані, та ведуться ремонтні роботи.

5 вересня 2007, 15:00