Архів новин за 4.09.2007

Творча виставка індійського художника Шрі Чінмоя відкрилася в Галереї мистецтв

Цього разу до Полтави привезли оригінальні малюнки митця, які отримали визнання у багатьох країнах світу. Відкриття експозиції відбувалося у супроводі індійських танців та музики.

4 вересня 2007, 15:00

До Полтави у рамках партнерський відносин із німецькими землями Фільдера завітав самодіяльний хор «Фіш енд мо»

За 2 дні свого перебування у місті його учасники відвідали більшість полтавських пам'яток, дали кілька концертів, зокрема, у 30-й гімназії, у сім'ях учнів якої вони зараз і проживають. Більш за все німці оцінили полтавську гостинність, у відповідь наступного року запросили до себе у Штутгарт народний самодіяльний ансамбль сучасного бального танцю «Фестиваль» 30-ї гімназії. До речі, партнерським відносинам Полтави і земель Фільдера цього року виповнюється 20 років.

4 вересня 2007, 15:00

День відкритих дверей для полтавських журналістів влаштували напередодні в обласному відділенні «Партії регіонів»

Представникам ЗМІ продемонстрували обласний виборчий штаб партії, новітні ДжіПіЕрЕс технології, які допомагають відстежувати, де знаходиться агітаційний транспорт, та інші новинки цьогорічної передвиборної кампанії партії. На питання журналістів відповів керівник обласного виборчого штабу «Партії регіонів», депутат Верховної Ради 5-го скликання Владислав Лук'янов.

4 вересня 2007, 15:00

Забезпечити ріст мінімальної зарплати до 600 гривень, а середньої – до 2 тисяч 100-а обіцяють у своїй передвиборній програмі «Для людей, а не для політиків» лідери Блоку «Наша Україна - Народна Самооб

Презентували її на початку цього тижня в Українському домі. Серед інших завдань обіцяють створити Національне антикорупційне бюро, яке обмежить сваволю держслужбовців, суддів та правоохоронців, а також підвищити допомогу при народженні першої дитини до 12 тисяч гривень, другої – до 15.

4 вересня 2007, 15:00

До двадцятого вересня триватиме Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорогах»

У його рамках працівники ДАІ, педагоги та батьки зосереджуються на правилах дорожнього руху, наголошують на обережності та обачності дітей, які за час літнього відпочинку, можливо, втратили необхідні знання та навички. Міська влада теж не залишила поза увагою проблему, підтримавши ідею облаштування особливо небезпечних ділянок автошляхів так званими «лежачими поліцейськими». Переваги такого устаткування вже оцінили й діти, й дорослі.

4 вересня 2007, 15:00

Сьогодні на спільному передсесійному засіданні трьох комісій обласної ради її учасники затвердили ряд питань, які будуть винесені на десяту сесію облради

Під час обговорення найбільшу увагу приділили Програмі підтримки сільських шкіл. Адже на Полтавщині у п'ятнадцятьох навчальних закладах в зимовий період можуть виникнути аварійні ситуації.

4 вересня 2007, 15:00