Архів новин за 3.09.2007

Навчальний рік з 1-го вересня почався не лише у школах, а й позашкільних закладах

День відкритих дверей у неділю провів Палац дитячої та юнацької творчості. Минулого року тут навчалося близько 2-х тисяч учнів та дошкільнят. Співробітники закладу сподіваються, що цього року учнів, які хочуть змістовно проводити своє дозвілля, буде не менше.

3 вересня 2007, 15:00

Між селами Божківське та Наддержинщина працівники правоохоронних органів виявили чергову спробу крадіжки газового конденсату

Завдяки оперативним діям осередок небезпеки вдалося швидко локалізувати.

3 вересня 2007, 15:00

З початком нового навчального року працівникам державтоінспекції області додається роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

Зазвичай улітку діти втрачають пильність, та забувають елементарні правила поведінки на вулицях з інтенсивним рухом транспорту. Тому традиційно в цей перехідний час, аби покращити ситуацію з ДТП за участю дітей, й проводять фахівці відповідні акції.

3 вересня 2007, 15:00

Сьогодні – офіційний початок нового навчального року

Школи, гімназії, технікуми та вузи Полтави відчинили свої двері школярам й студентам. А у аграрній академії цього року свої двері відкрив новий навчальний корпус. В ньому розташувалася кафедра мистецтвознавства. Керівництво вузу запевняє – корпус стане культурним центром закладу, де свій вільний час зможуть проводити не тільки творчі колективи, а й усі студенти.

3 вересня 2007, 15:00

Упродовж цього року у міськвиконкомі виконано ряд заходів щодо поліпшення роботи зі зверненнями громадян

Серед нових кроків у цьому напрямку: встановлення інформаторів та відомчого щита. Пришвидшує роботу і адміністратор, який допомагає полтавцям зорієнтуватися з тих чи інших питань.

3 вересня 2007, 15:00

20 днів залишилося до святкування Дня міста

В самому лише Октябрському районі вулиці Полтави до цього свята прикрасять півсотнею прапорів, а також різноманітними емблемами та святковими гірляндами. До 23 вересня планують відкрити оновлений Міський будинок культури та відреставрований пам'ятник генерал-лейтенанту Зигіну. Про відзначення Дня міста говорили сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

3 вересня 2007, 15:00