Архів новин за 29.09.2007

Похмура й прохолодна погода, що останнім часом трималася у Полтаві, раптово змінилася лагідним «бабиним літом»

Проте до традиційних символів цієї благодатної пори – золотавого вбрання дерев – цього сезону додався дивний об'єкт місцевої флори.

29 вересня 2007, 15:00

«Я хочу жити в якісному світі!» – під такою назвою пройшов регінальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка, який заснував й вже вчетверте влаштовує Держспоживстандарт України

Всього на конкурс було представлено сто двадцять дві художні роботи, понад тридцять відзначені цінними призами, а дев'ять найкращих малюнків будуть представляти Полтавщину на заключному етапі у Києві.

29 вересня 2007, 15:00

1-го жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Управління праці та соціального захисту населення Октябрської райради у своєму територіальному центрі провело захід для його відвідувачів, до Дня ветерана там пройшло обстеження більше, ніж 2 тисячі ветеранів війни. Привітали зі святом в Октябрському районі і сімох довгожителів – громадян, яким виповнилося 100 і більше років.

29 вересня 2007, 15:00

В першу неділю жовтня вчителі України відзначатимуть своє професійне свято

Напередодні цієї дати у Галереї мистецтв пройшов круглий стіл за участю керівництва міста, відповідальних за освітній сектор працівників райрад, досвічених освітян Полтави та молодих спеціалістів-педагогів середніх шкіл та дитсадків обласного центру.

29 вересня 2007, 15:00

45 років тому в Полтаві по вулиці Леніна запустили перший тролейбус

Нині в місті їх 150, належать вони комунальному підприємству «Полтаваелектроавтотранс». Останнє відзначило свій ювілей у міському будинку культури.

29 вересня 2007, 15:00

Тринадцять з половиною мільйонів гривень виділено з міського бюджету на капітальний та ямковий ремонт доріг у Полтаві

Сприяє цьому останніми днями й сонячна та суха погода. Сьогодні асфальтували дороги в Октябрському районі міста.

29 вересня 2007, 15:00