Архів новин за 28.09.2007

Відкритий захід, присвячений Дню незалежності Індії, провів у Галереї мистецтв центр індійсько-української дружби «Шанті»

Присутніх школярів ознайомили з історією Індії, а вихованці центру продемонстрували традиційні індійські танці – одну з окрас цієї країни, які й зараз виконуються, як 100 років тому.

28 вересня 2007, 15:00

На базі Євроклубу Полтавської гімназії №28 пройшло перше у цьому році засідання секції міського клубу інтелектуальної творчості

Старшокласники шкіл міста під час заняття тут обмінюються інформацією, розширюють коло знань про Європу та Європейський Союз, євроатлантичну інтеграцію. Головна мета роботи секції, говорять її керівники, – виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей та сприяння соціальній адаптації учнів.

28 вересня 2007, 15:00

Компанія з управління активами «Магістр» відтепер не тільки відкриває нові можливості полтавському загалу, а й благодійними вчинками намагається долучитися до розвитку соціально-економічної сфери регі

Днями обласний центр побачив у дії нову карету швидкої допомоги, яку передали в подарунок землякам акціонери цієї київської фірми.

28 вересня 2007, 15:00

Полтаву з концертном відвідав наш земляк, почесний громадянин міста Андрій Данилко

На Співочому полі Марусі Чурай зібралось безліч шанувальників образу Вєрки Сердючки. Саме ж шоу під патронатом Партії регіонів тривало кілька годин: розпочалося з битви діджеїв і закінчилось виступом довгоочікуваної зірки.

28 вересня 2007, 15:00

Третій День відзначення Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» завітав до Київського району

Програма цього дійства дещо відрізнялася від попередніх. Перш за все, тут зібралися депутати-бютівці районної, міської та обласної рад. Обранці народу відповідали на запитання лекторату та розглядали проблеми людей.

28 вересня 2007, 15:00

Полтавську гімназію номер шість знають у місті як заклад з поглибленим вивченням програмування та інформатики

Тому так вчасно сьогодні завітали до школярів з подарунками депутати міської ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко. 12 комп'ютерів тепер допоможуть виховати у гімназії покоління талановитих та підготовлених до сучасних реалій молодих людей.

28 вересня 2007, 15:00

Благоустрій Полтави залишається пріорітетним питанням для місцевої влади

Остання не залишає без уваги прилеглу до Турбомеханічного заводу територію. Тут через будівництво торговельно-розважального комплексу «Київ» вулиця Павленківська перетворилася з охайної на брудну, та й мешканці прилеглих до підприємства будинків мають свої нарікання.

28 вересня 2007, 15:00

У Полтаві з'явиться ще одна ковзанка, цього разу – в мікрорайоні Левада

Для неї уже навіть знайшли місце, повідомили сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради. Серед інших питань, які розглянули, – положення про тендерний комітет, передача деяких будинків на баланс міста та ряд інших.

28 вересня 2007, 15:00

Міський голова Андрій Матковський зробив сьогодні заяву: на адресу міськвиконкому надійшов лист від облдержадміністрації, відповідно до якого працівники міського апарату мають чергувати в день виборів

Якщо з першим очільник Полтави погоджується, то моніторинг вважає порушенням виборчого законодавства. Заступник голови облдержадміністрації Сергій Соловей пояснює, що такий контроль не впливатиме на підсумки голосування, оскільки результати моніторитимуть уже після офіційного оприлюднення комісіями.

28 вересня 2007, 15:00