Архів новин за 27.09.2007

Сьогодні православна церква відзначає одне з найбільших свят – Воздвиження Хреста Господного

Для Полтави воно має особливе значення, адже для перлини міста, Хрестовоздвиженського жіночого монастиря, це – пристольне свято.

27 вересня 2007, 15:00

В Октябрському районі пройшов день Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Тут влаштували концерт за участю полтавських колективів, конкурси та розіграші призів. Акція зібрала більше тисячі прихильників БЮТ, а самі партійці називають її завершальним етапом у своїй передвиборній кампанії.

27 вересня 2007, 15:00

27 вересня виповнюється 55 років з дня відкриття Полтавського літературно-меморіального музею Івана Котляревського

Один з найвідоміших музеїв міста з цієї нагоди приймав вітання від учнів полтавських шкіл, ансамблів народної творчості та керівництва Полтави.

27 вересня 2007, 15:00

Успішно завершилася спільна операція з ліквідації осередку виготовлення й збуту наркотиків

Її провели співробітники Київського відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та оперативно-пошуковий відділ УМВС України у Полтавській області.

27 вересня 2007, 15:00

На Полтавщині розпочався грибний сезон, відповідно, стрімко зростає й кількість тих, хто поплатився за свої кулінарні вподобання власним здоров'ям: з початку року таких зареєстровано 8, чотири випадки

Наразі в реанімаційному відділенні обласної дитячої лікарні знаходиться один неповнолітній. Окрім нього, в родині отруївся й батько, стан самопочуття останнього – дещо гірший.

27 вересня 2007, 15:00

У Верховну Раду пройде шість політичних сил

Після виборів відносини з Росією погіршаться, а закон про російську мову як другу державну в Україні не приймуть. Ці та багато інших прогнозів, переважно – політичних, на найближче майбутнє озвучив полтавський доктор астрології Віталій Верещагін у ексклюзивному інтерв'ю нашому каналу.

27 вересня 2007, 15:00

Полтава стала черговим обласним центром, який сьогодні прийняв естафету розгортання найбільшого Прапору України

Доторкнутися до унікального символу держави та майбутнього експонату Книги рекордів Гінеса мали змогу й наші кореспонденти.

27 вересня 2007, 15:00

Про президентські соціальні ініціативи говорили напередодні на круглому столі, який провела заступник голови Полтавської облдержадміністрації з гуманітарних питань Надія Мякушко

Подібні обговорення пройшли у всіх містах і районних центрах області, зазначила вона, і викликали як позитивні та дещо стримані, так і критичні відгуки.

27 вересня 2007, 15:00

У міській раді пройшло перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану економічного розвитку Полтави

На ньому презентували та обговорили Профіль громади та Звіт соціологічного опитування щодо стану місцевої екноміки, визначили критичні питання розвитку міста та стратегічні цілі.

27 вересня 2007, 15:00

Інтерактивну дошку, придбану за кошти спонсора, презентували 13-ій школі

Цей навчальний заклад обрали не випадково, адже він має найкраще технічне забезпечення. До того ж зроблено все з ініціативи самого керівництва школи.

27 вересня 2007, 15:00