Архів новин за 26.09.2007

30-е вересня для України – не лише день Віри, Надії та Любові чи дата позачергових виборів, а ще й Всеукраїнський день бібліотек

Напередодні свята свій тридцятип'ятирічний ювілей святкувала 13-та міська читальня.

26 вересня 2007, 15:00

Сьогодні минає двадцять п'ять років з дня загибелі Сергія Коротуна – молодого полтавського воїна-афганця

Юнакові довелося побувати на війні лише півтора місяці – для нього вона закінчилася смертельним пораненням у 1982 році. Біля пам'ятної дошки Сергію Коротуну, встановленої на будинку, де він проживав, пройшов мітинг-реквієм.

26 вересня 2007, 15:00

Страшна звістка про вбивство юної полтавки, що сталося минулого тижня, породила серед міської громади безліч чуток й побоювань

А декого з мешканців невідомі у свій спосіб привітали з Днем міста: того дня у під'їзді будинку центральної частини міста підпалили килимки біля квартир, а на дверях вирізали ритуальні знаки. Це дії злочинного угрупування чи звичайне хуліганство?

26 вересня 2007, 15:00

Проблеми профілактики та лікування артеріальної гіпертЕнзії обговорювали на засіданні медичної ради сімейні лікарі та завідуючі поліклініками Полтави

Показники захворювання на серцево-судинні хвороби у місті високі, як і вцілому по Україні. А от огляд диспансерної групи хворих гіпертонією 100-відсотково провели тільки у другій міській лікарні.

26 вересня 2007, 15:00

На Полтавщині проходить триденний Всеукраїнський семінар з питань державного нагляду за виробництвом та реалізацією м'яса та продукції з нього

Перш за все гостей познайомлять з досягненнями обласної ветеринарної лабораторії, яка цього року відзначила своє перше сторіччя, провідні українські науковці проведуть лекційні заняття, а ще учасники зібрання відвідають ринки, молокозаводи та м'ясопереробні підприємства області.

26 вересня 2007, 15:00

Ще однієї революції український народ не захоче, незалежно від її можливого кольору, вважає кандидат в народні депутати України від Партії регіонів Святослав Піскун

Він також впевнений – після виборів Блок «Наша Україна – Народна Самооборона» та БЮТ все одно не зможуть знайти спільну мову, не дивлячись на їх нинішні домовленості. Cьогодні колишній Генпрокурор України у Полтаві дав прес-конференцію.

26 вересня 2007, 15:00

Агітаційні акції, мітинги, концерти – такими методами політичні сили борються за голоси виборців

Втім, деякі представники політпартій переконані – людям потрібні конкретні дії, а не голослівні обіцянки зі сцен. Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Октябрській в місті Полтаві раді сьогодні здавала кров.

26 вересня 2007, 15:00

Виборча кампанія добігає свого кінця

У полтавців дедалі менше часу, аби перевірити правильність своїх даних у списках виборців. Дехто з політологів говорить, що помилки у них – один з видів маніпуляції.

26 вересня 2007, 15:00

Підтримує новонароджених і міська влада

Для цього навіть була створена соціальна програма «Турбота». Відповідно до неї, кожна жінка, яка народила в День міста, отримує фінансову допомогу в розмірі однієї тисячі гривень.

26 вересня 2007, 15:00

Полтаву відвідав провідний педіатр з Німеччини, професор Ульріх Раппен

Сьогодні він зустрівся з міським головою Андрієм Матковським. Вони обговорили рівень розвитку медичної сфери в місті та шляхи її покращення.

26 вересня 2007, 15:00