Архів новин за 22.09.2007

Літературно-мистецькі премії імені Володимира Короленка вручали сьогодні у садибі письменника

Цей захід – щорічний і проходить він напередодні Дня міста.

22 вересня 2007, 15:00

За повідомленням прес-служби Служби безпеки України, у Полтавській області зафіксовано факт передачі хабаря секретарю однієї з окружних виборчих комісій у сумі семисот доларів США

Справу нині передано до органів прокуратури. А в обласному управлінні внутрішніх справ області сьогодні відбулася робоча нарада за участю керівників підрозділів з охорони громадського порядку, паспортних відділів, державтоінспекції та голів окружних виборчих комісій, де розглядалося питання співпраці служб під час проведення виборів.

22 вересня 2007, 15:00

До дня проведення дострокових парламентських виборів залишається трохи більше тижня, і все активніше починають діяти представники різних політичних сил

У Полтаві сьогодні побував лідер Трудової партії Михайло Сирота, який в рамках свого візиту презентував полтавцям власну книгу «Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття».

22 вересня 2007, 15:00

Цими справді осінніми днями Полтавщина відзначає 70-річчя з Дня свого утворення

Цей привід використовують політичні діячі та представники інтелігенції, аби завітати до нашого регіону як з офіційними, так і з неофіційними візитами. Не обминули своєю увагою область і представники Полтавського земляцтва Києва.

22 вересня 2007, 15:00

У Київському районі міста проживає три визволителі Полтави

Сьогодні їх відвідало та привітало керівництво району. З нагоди свята кожному вручили матеріальну допомогу й продуктові набори.

22 вересня 2007, 15:00

Головними на святі визволення Полтави, безперечно, були і залишаються ветерани Великої Вітчизняної

Про них не лише на свята, а й щодня пам'ятають представники районних та міської рад: їздять до них додому, запрошують на урочистості. В переддень свята визволителів в урочистій обстановці вітали у міськвиконкомі.

22 вересня 2007, 15:00

Першу чергу соматичного корпусу обласної клінічної лікарні сьогодні, на честь 70-ліття області, урочисто відкрили представники обласної та міської влади, а також гість заходу – віце-прем'єр-міністр Ук

Прогулятися відреставрованими коридорами закладу мали можливість всі бажаючі. Відкрився цього дня і оновлений міський будинок культури. Окрім добудованого приміщення, відремонтували і залу у старому. Як зазначив мер міста Андрій Матковський, оновлена зала тепер може створити конкуренцію кращій у місті – тій, що в палаці дозвілля «Листопад». А от малеча Київського та Ленінського районів напередодні Дня міста отримала у подарунок сучасні дитячі майданчики.

22 вересня 2007, 15:00