Архів новин за 21.09.2007

До 70-ти річчя утворення Полтавської області у палаці дозвілля «Листопад» відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів імені Георгія Майбороди

Цього разу колектив завітав до нас зі спеціальною програмою «Пісенні скарби Полтавщини». Організаторами дійства виступили Полтавська міська та обласна ради, Український фонд культури та Міжнародна організація «Полтавське земляцтво».

21 вересня 2007, 15:00

Міністерство внутрішніх справ України оголосило посилену боротьбу з тИми, хто втікає з місця дорожньо-транспортної пригоди

Причиною такого кроку стало збільшення кількості останніх. Як свідчить один з випадків ДТП, безвідповідальність порушників переходить всі межі: нетвереза жінка, виїхавши на зустрічну смугу у Полтаві, зіткнулася з авто, яке належить управлінню внутрішніх справ, і не гаючи часу, вдалася до втечі.

21 вересня 2007, 15:00

У стінах Української медичної стоматологічної академії відкрилася 2-га Всеукраїнська науково-практична конференція

Протягом трьох днів її учасники обговорюватимуть можливості співпраці освітян, психологів, лікарів у сфері допомоги сучасним сім'ям.

21 вересня 2007, 15:00

Новий автомобіль із сучасним обладнанням отримала станція швидкої медичної допомоги

За одним із нормативів на 10 тисяч населення має бути 1 машина швидкої допомоги. У Полтаві ця пропорція дотримується, але враховуючи те, що автомобілі проходять техобслуговування, та багато інших факторів, нове авто «швидкій» ніколи не завадить, тим паче, із обладнанням, переконаний головний лікар станції швидкої допомоги Олександр Лавриненко.

21 вересня 2007, 15:00

В Полтаві сьогодні на один пам'ятний знак стало більше

Його встановили на честь видатного державного і кооперативного діяча України, прем'єр-міністра УНР і Міністра фінансів Бориса Мартоса перед університетом споживчої кооперації.

21 вересня 2007, 15:00

До 64-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників у місті тривають передсвяткові урочистості

У районах вітають ветеранів Великої Вітчизняної війни, організовують зустрічі молоді з учасниками бойових дій, вітають представників пільгових категорій населення.

21 вересня 2007, 15:00

Експозиція розвитку органів місцевого самоврядування почала свою діяльність у приміщенні міської ради

Приурочене відкриття до Дня міста. Представлені тут архівні матеріали про діяльність міської влади, починаючи з кінця 19-го століття. Більшість з них надав Краєзнавчий музей.

21 вересня 2007, 15:00

Лічені години залишилися до Дня міста

Полтава готується до нього зусиллями комунальників, інших відповідальних служб та звичайних мешканців. Цей день місто зустріне з новим корпусом відремонтованого міського будинку культури, з чудовими новими дитячими та спортивними майданчиками, а також реконструйованим соматичним корпусом обласної клінічної лікарні. Перевірити відновлений корпус приїхав заступник Міністра будівництва та регіонального розвитку Дмитро Ісаєнко.

21 вересня 2007, 15:00

Тривають ремонтні роботи на покрівлях аварійних будинків по вулиці Калініна 20 та 22, а також по вулиці Великотирнівській 10/61

Фахівці управління капітального будівництва міськвиконкому намагаються завершити виробничий процес у найкоротший термін, проте сьогодні їхні зусилля гальмуються.

21 вересня 2007, 15:00

Збільшити мінімальну зарплату до шестисот гривень, а середню – до двох тисяч ста обіцяють у своїй передвиборній програмі лідери блоку «Наша Україна – Народна Самооборона»

Трудові ж пенсії підвищать на 35 відсотків за рахунок трудового коефіцієнта. Про це заявив під час зустрічі з виборцями у Полтаві голова Народного Руху України Борис Тарасюк.

21 вересня 2007, 15:00