Архів новин за 20.09.2007

Підтримувати таланти у Полтаві – один з пріорітетних напрямків у роботі міської ради

Остання знаходить час та кошти для проведення різноманітних спеціалізованих виставок, конкурсів як любительських, так і професійних, на призи для переможців. Цими днями у Галереї мистецтв підбивали підсумки першого етапу Міського молодіжного фотоконкурсу під назвою «Портрет міста в порах року», а у музеї Панаса Мирного відкрилася персональна виставка фотографа Сергія Назаркіна.

20 вересня 2007, 15:00

Пряма телефонна лінія під назвою «Суспільство проти корупції» пройшла у стінах обласної державної адміністрації

Цю спільну акцію провели управління державної служби Головного управління держслужби в Полтавській області, управління СБУ, податкова адміністрація та управління МВС в області. Тема телефонної розмови – забезпечення дотримання в області антикорупційного законодавства.

20 вересня 2007, 15:00

Подвійне свято 23 вересня буде у машинобудівельників Полтави – вони відзначатимуть День міста та своє професійне свято

З нагоди останнього працівники Полтавського автоагрегатного заводу запросили до себе на урочистості міського голову Андрія Матковського.

20 вересня 2007, 15:00

В рамках традиційної міської акції «Ветеран живе поруч» представники районної влади та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді привітали учасників бойових дій з Днем визволення Полтави

Незважаючи на поважний вік, деякі з них ще й досі живуть активним творчим життям. Так представників центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ветерани запросили на літературний конкурс до Дня визволення Полтави, який вони організовують щорічно.

20 вересня 2007, 15:00

В Октябрському районі міста проживає 1206 учасників бойових дій та інвалідів війни

Із Днем звільнення Полтави від німецько-фашистських загарбників ветеранів району вітали на урочистих зборах, які пройшли за участю міського голови.

20 вересня 2007, 15:00

Не перший рік Полтава готується відзначити дату світового масштабу – 300-річчя Полтавської битви

Очікується, що до нас приїдуть делегації з Росії, Швеції та інших країн світу. Серед організаційних питань, які мають вирішитися вже цього року, – і визначення з емблемою події. Сьогодні у Галереї мистецтв журі, у складі якого – видатні художники Полтави та України, відбирало ескізи емблем.

20 вересня 2007, 15:00

Сьогодні завершилася електрифікація дільниці залізничного полотна на ділянці Гребінка-Люботин

На урочистості з цієї нагоди завітали генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир Козак, директор Південної залізниці Віктор Остапчук, заступник Міністра транспорту та зв'язку Володимир Корнієнко та голова Полтавської обласної ради Олександр Удовіченко.

20 вересня 2007, 15:00

«У найближчі п'ятдесят років Україна буде у колі найрозвиненіших держав світу» – такі прогнози майбутнього нашої держави зробив під час лекції студентам педагогічного університету голова Народного Рух

Його програма перебування у Полтаві була насиченою, та молоді представник Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» завжди намагався приділяти особливу увагу.

20 вересня 2007, 15:00

Юлія Тимошенко стала актрисою та автором документального фільму «Мати-Мачуха», стрічки про долю українських заробітчан в Італії

Переважна частина емігрантів – жінки віком від 30 до 50 років. Юлія Тимошенко поспілкувалася як і з ними, так і з їх родичами в Україні, у фільмі ж намагалася відповісти на запитання: чому українці виїздять, і що треба зробити для того, щоб вони повернулися на Батьківщину. На прем'єру фільму в кінотеатр «Україна» запросили і головних героїв.

20 вересня 2007, 15:00