Архів новин за 19.09.2007

Розгорнута звітна виставка пройшла в Художньому салоні

15 учасників протягом двох тижнів замальовували краєвиди Гадяча. На презентацію результатів їх діяльності завітали колеги, представники обласної влади, гості з гетьманської столиці.

19 вересня 2007, 15:00

«Кольорові карамельки» – таку назву має перша персональна виставка полтавця Олександра Менчинського

На справжній презентації у Галереї мистецтв гості вітали художника та оцінювали його творчий доробок, адже авторові цієї світлої мистецької виставки – лише 9 років, й презентував свої роботи на широкий загал маленький полтавець уперше.

19 вересня 2007, 15:00

У театрі імені Гоголя сьогодні вітали переможців дитячого конкурсу «Славетні імена Полтавщини», ініціатор якого – голова обласної державної адміністрації Валерій Асадчев

Ідею губернатора підтримало більше трьохсот дітей, які сьогодні змагалися у трьох номінаціях: малюнок, образотворчо-прикладне мистецтво, поезія та проза.

19 вересня 2007, 15:00

День відкритих дверей уперше за свою історію провів палац дозвілля «Листопад»

Концерт у дещо незвичному оформленні працівникам «Листопаду» та гостям подарували кращі колективи нашого міста.

19 вересня 2007, 15:00

У Полтавському державному педагогічному університеті імені Короленка цього дня розпочалося одразу дві конференції

На всеукраїнській, приуроченій 70-ій річниці області, розглянули історію формування регіону та подальші перспективи його розвитку. А на міжнародній, яка проходила на базі філологічного факультету, обговорювали основні мовні проблеми, які, на думку учасників, нині набувають загальнодержавного значення.

19 вересня 2007, 15:00

Тему політичної ситуації в Україні й можливих маніпулятивних передвиборних технологій обговорювали політологи, психологи та журналісти в Полтавському прес-клубі

А презентуючи свою книгу у прес-центрі, головний редактор парламенської газети «Голос України» Сергій Правденко теж не оминув тему парламентських перегонів.

19 вересня 2007, 15:00

Аби зробити безпечним проживання мешканців села Велика Круча та розвантажити потік автотранспорту, який проходив через поселення цілодобово, в обхід збудували сучасну дорогу

На автошляху Київ – Харків – Довжанський є і шумові полоси, і бар'єрні огорожі. Зводилася дорога із залученням сучасних технологій. Відкриття ділянки автошляху супроводжувалось урочистим мітингом. Втім, обіцяють представники обласної влади, на цьому реконструкція доріг Полтавщин не закінчується.

19 вересня 2007, 15:00

Інтерактивні дошки, які працюють від дотику і спеціальних маркерів, сьогодні двом полтавським школам презентувала міська влада

Придбали їх на кошти меценатів як подарунок освітянам до Дня міста. До речі, одне таке диво техніки коштує 25 тисяч гривень.

19 вересня 2007, 15:00