Архів новин за 18.09.2007

Курс «Історія Полтавщини» планували видати в повному обсязі до відзначення 70-річчя області

Саме тому нині в урочистій обстановці організатори підбивали підсумки виконаної роботи. Учасники запевняють, що подібний комплекс підручників з вивчення історії рідного краю є тільки в Полтавському регіоні.

18 вересня 2007, 15:00

30-річного мешканця Карлівки правоохоронці затримали за купівлю та збут ртуті та інших радіоактивних речовин

В результаті оперативних дій працівники правоохоронних органів виявили, що чоловік займався також перепродажем вогнепальної зброї та наркотиків. Наразі злочинець заарештований, тривають перевірки на причетність його до інших злочинів.

18 вересня 2007, 15:00

В Київському райвідділі міліції відбулася зустріч представників районного самоврядування та правоохоронних органів

На ній бговорювали нагальні проблеми із забезпечення громадського порядку та шляхи їх вирішення спільними зусиллями.

18 вересня 2007, 15:00

Вже традиційно до Дня визволення Полтави зустрічі із ветеранами проходять у навчальних закладах

Студенти Нафтового геолого-розвідувального технікуму на одній із таких поспілкувалися із учасником Нюрнберзького процесу Йосипом Гофманом. До Дня Перемоги вийшло 2-ге доповнене видання його книги спогадів та досліджень судового процесу над Гітлером «Нюрнберг застерігає».

18 вересня 2007, 15:00

Київський райвиконком разом з меценатами привітали з Днем визволення міста десятьох учасників Великої Вітчизняної війни

Наразі приділили увагу інвалідам першої групи, тим людям, хто не зможе відсвяткувати День визволення Полтави зі своїми побратимами. Привітання підкріпили грошовою допомогою та бойовими ста грамами.

18 вересня 2007, 15:00

Міністр України з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов нині пішов у відпустку, і вже як кандидат у нардепи від Партії регіонів відвідав Полтавщину

У Миргороді він провів зустріч з представниками комунальних служб, міської влади, громадськістю. Спілкуючись з виборцями, він також розповів про плани у сфері реформування житлово-комунального господарства. Певні напрацювання в цьому напрямку уже є, та для повної реалізації реформи потрібен певний час.

18 вересня 2007, 15:00

Юлія Тимошенко під час відвідування Полтавщини завітала на підприємство «АвтоКраЗ», що у Кременчуці

Лідерка політичної сили зустрілася із підприємцями, презентувала проект програми розвитку малого і середнього бізнесу. В його рамках Юлія Тимошенко пропонує скасувати ПДВ та запровадити довічне ув'язнення для корупціонерів, ввести, як у більшості розвинутих країнах світу, опосередкований порядок.

18 вересня 2007, 15:00

Вперше за останні п'ятнадцять років медицина міста отримала масштабне фінансування, яке дозволяє провести капітальні ремонти в медичних закладах та придбати чимало необхідної сучасної техніки

Чи не найбільше коштів виділили першій міській лікарні: заклад збудовано сорок років тому, і з того часу він не зазнавав жодного маштабного ремонту.

18 вересня 2007, 15:00

13 вересня Господарський суд Полтавської області виніс постанову за позовом міської влади

Документом визнано неправомірність дій обласної державної адміністрації щодо встановлення пам'ятного каменю Симону Петлюрі. Рішення винесене на підставі статтей Конституції України та Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Облдержадміністрація вбачає в цій ситуації гальмування міською владою процесу встановлення пам'ятника, а остання запевняє – питання полягає лише в порушенні законів.

18 вересня 2007, 15:00