Архів новин за 17.09.2007

В обласній бібліотеці імені Котляревського почала діяти персональна виставка художника Володимира Кривого

Присвячена експозиція сімдесятиліттю Полтавської області, а її тематика – полтавське село.

17 вересня 2007, 15:00

Зростання останнім часом рівня виробничого травматизму примушує спеціалістів територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області вдатися до залучення засобів масової інформації, аби пр

Адже не у всіх теперішніх керівників є уміння, а головне – бажання створити комфорні умови праці у своєму колективі. Поки що залишаються байдужими до ініціатив спеціалістів управління й в обласній державній адміністрації. Отож зустріч з представниками місцевих мас-медіа вирішили провести безпосередньо у місцях найбільшого травматизму – на будівництві.

17 вересня 2007, 15:00

Губернатор Валерій Асадчев готовий до теледебатів зі своїм попередником Степаном Бульбою, до яких останній ніби-то закликав Асадчева на одному із мітингів

Але в якості нинішнього голови облдержадміністрації, а не як кандидат в народні депутати, оскільки Валерій Асадчев, на відміну від Степана Бульби, у партійних списках кандидатів не значиться. Про це він сьогодні заявив, відповідаючи на питання користувачів сайту «Новини Полтавщини» під час інтернет-конференції.

17 вересня 2007, 15:00

У неділю Полтавщину відвідала лідер однойменного блоку – Юлія Тимошенко

До нашого міста вона завітала у другій половині дня: зустрілася із представниками влади, мером Андрієм Матковським, увечері вона виступила перед своїми прихильниками на майдані Незалежності. У Полтаві Тимошенко перебувала всього кілька годин, через щільний графік Юлія Володимирівна навіть не встигла пройтися містом.

17 вересня 2007, 15:00

Чутки про те, що у Полтаві лежачих поліцейських на зиму демонтують, аби було легше чистити сніг, значно перебільшені

Їх спростовує міська влада, пояснюючи, що дороги чиститимуть спеціальною технікою. Лежачі ж поліцейські залишаться, щоб убезпечити полтавців від аварій.

17 вересня 2007, 15:00

Традиційний спільний рейд нашої знімальної групи та інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Полтави продемонстрував – комунальні служби готуються до Дня міста

Втім, чимало приватних підприємств ніяк не реагують на вимогу міських служб навести порядок на своїх територіях. Часто не стають аргументом для них і каральні санкції.

17 вересня 2007, 15:00

До Дня міста один із районів Полтави вже буде з новими євроконтейнерами

Їх першу партію встановлять в мікрорайоні Левада, запевнив сьогодні на апаратній нараді начальник міського управління житлово-комунального господарства Микола Дубинка. Згодом контейнери з'являться і в інших районах Полтави.

17 вересня 2007, 15:00