Архів новин за 15.09.2007

Учнів 3-іх-8-их класів полтавських шкіл працівники МНС запросили на міську громадську акцію «Запобігти

Врятувати. Допомогти». Пройшла вона біля міського будинку культури.

15 вересня 2007, 15:00

Сьогодні у Полтаві відкрили Школу юного європейця

В ній дітям пропонують вивчення англійської мови, навчання у класах танців, вивчення комп'ютера, навіть є можливість займатися у музичній студії. Втім, такої розваги для дітей могло й не бути, якби не допомога міської влади.

15 вересня 2007, 15:00

Традиційно до Дня міста пройшов конкурс місцевих товаровиробників «Полтавська марка»

7 років тому його заснували міська рада, торгово-промислова палата та підприємство «Полтвастандартметрологія». На думку організаторів «Полтавської марки», конкурс повинен стимулювати підприємства, що виготовляють конкуреноспроможну продукцію і приділяють увагу якості товарів і послуг.

15 вересня 2007, 15:00

Полтаву з плановим робочим візитом відвідав заступник Міністра внутрішніх справ України Віктор Суслов

Під час брифінгу він повідомив про план діяльності правоохоронних органів на час виборчої кампанії. Наразі ж значних порушень, пов'язаних з виборами, ні в Полтавській, ні в інших областях немає.

15 вересня 2007, 15:00

Своє професійне свято кожну третю суботу вересня відзначають українські фармацевти

Як окреме свято День фармацевта існує не так давно – з 1999 року. До цього їх вітали разом із медиками. Поява окремого дня – це визнання важливості праці аптекарів. Із професійним святом привітали і фармацевтів Полтави, зокрема, співробітників мереж «Велес» та «ЮНСОН».

15 вересня 2007, 15:00

До Дня міста у Полтаві з'явиться ще один пам'ятний знак

Його встановлять на честь видатного державного і кооперативного діяча України, прем'єр-міністра УНР і Міністра фінансів Бориса Мартоса перед університетом споживчої кооперації. А урочисто відкриють пам'ятник 20 вересня.

15 вересня 2007, 15:00

Передвиборна кампанія активно розпочалася тільки у вересні, говорять активісти Черкаської обласної організації Комітету виборців України

Під час просвітницького автопробігу «Вибори-2007. Перезавантаження» трьома центральними українськими областями – Черкаською, Кіровоградською та Полтавською – вони інформують громадян про особливості цьогорічних виборів, і закликають українців обов'язково прийти на дільниці, аби їхнім голосом не міг скористатись хтось інший.

15 вересня 2007, 15:00

Говорячи про наведення чистоти і порядку в місті, міська влада звертає увагу і на наслідки поширення друкованої політичної реклами

Нині в Полтаві діє порядок розміщення агітаційної продукції. За незаконну вивіску політичної реклами встановлені штрафи та буде проводитись її демонтаж.

15 вересня 2007, 15:00

До Дня міста залишився тиждень, а значить, все менше часу мають полтавці для наведення генерального святкового порядку біля своїх будинків і офісів

Сьогодні на заклик міського голови відразу кілька організацій прибирали місто – у суботниках взяли участь службовці міськвиконкому та районних рад, Червоний Шлях прибирала редакція газети «Коло», а активісти Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» працювали на Жовтневій.

15 вересня 2007, 15:00