Архів новин за 14.09.2007

До Дня міста чи не кожен мешканець Полтави готує свій власний подарунок

А вже заклади культури й мистецтв – поготів: вони не один місяць напрацьовували щось особливе. На прес-конференції своїми планами поділилася директор Палацу дозвілля «Листопад» Наталія Похилько.

14 вересня 2007, 15:00

17-го вересня свій день святкуватимуть працівники цивільного захисту населення

Урочистості з цієї нагоди відбулися уже нині. Привітали рятувальників і представники обласної та міської влади. Кращих відзначили нагородами.

14 вересня 2007, 15:00

З нагоди святкування 50-річчя відкритого акціонерного товариства «Полтавагаз» в театрі імені Гоголя пройшли урочисті збори

Нині, зазначили учасники зборів, рівень газифікації Полтавської області сягає 80-ти відсотків і є одним з найвищих в Україні. Працівників підприємства вітали керівники та посадовці міста.

14 вересня 2007, 15:00

15-те вересня – останній день затвердження складу дільничних виборчих комісій і самих дільниць

На Полтавщині їх буде не менше, ніж на останніх виборах – тоді їх налічувалося тисяча двісті, зазначають правоохоронці. Про готовність міліції Полтавщини до забезпечення правопорядку під час передвиборчої кампанії та самих виборів говорили напередодні на прес-конференції в обласному управлінні МВС.

14 вересня 2007, 15:00

Голова правління компанії «Полтавтрансбуд», депутат міської ради від Блоку Юлії Тимошенко Олексій Ландар у провів зустріч з виборцями Ленінського району міста

Спілкуючись з полтавцями, він відповідав на питання як політичного характеру, і так і господарського.

14 вересня 2007, 15:00

Окрім Нестора Шуфрича до Полтави завітав ще один кандидат у нардепи від Партії Регіонів, депутат Верховної Ради 5 скликання, перший Герой України, льотчик-випробувАч Олександр Галуненко

У Полтаві він відвідав музейну експозицію літаків військово-повітряних сил України, яку невдовзі мають знищити, провів прес-конференцію у Галереї мистецтв.

14 вересня 2007, 15:00

Як кандидат у народні депутати України від Партії регіонів Полтаву відвідав Нестор Шуфрич

Він зустрівся з працівниками заводу «Лтава», студентами університету споживчої кооперації, виборцями на Театральній площі. Під час спілкування полтавці цікавилися передвиборною програмою партії та, скориставшись нагодою, фотографувались з Міністром.

14 вересня 2007, 15:00