Архів новин за 13.09.2007

Після літньої перерви відновив свою діяльність Слов'янський клуб

Першим заходом став вірменський вечір, на який, окрім членів клубу, запросили і представників Полтавської обласної вірменської громади. Зустріч пройшла у три етапи: просвітницький, культурний та кулінарний.

13 вересня 2007, 15:00

Цієї суботи працівники фармацевтичної галузі відзначатимуть своє професійне свято

Нині в Україні налічується понад триста п'ятдесят тисяч працівників галузі, а послугами аптек щоденно користується 700-800 тисяч осіб. З нагоди свята кращих фармацевтів з різних куточків Полтавського регіону вітали у будинку культури турбомеханічного заводу представники міської та обласної влади.

13 вересня 2007, 15:00

Одночасно й майже на одній площі проводять сьогодні свої заходи прихильники Блоку Юлії Тимошенко й ті, хто поділяє погляди Партії регіонів

Відстоювали свої вибрані території прихильники політичних сил ще за кілька годин до офіційного початку заходів.

13 вересня 2007, 15:00

З робочим візитом на Полтавщині побував Міністр освіти й науки України Станіслав Ніколаєнко

У стінах Технічного університету він взяв участь у засіданні ради ректорів та дав прес-конференцію. Керманич освітянської галузі пообіцяв неабияке фінансування, збільшення на 35 відсотків заробітної плати викладачам та значне зростання стипендій. Сім шкіл регіону отримають кошти на ремонтні роботи.

13 вересня 2007, 15:00

Юрій Болдирєв, який балотується до Верховної Ради 6-го скликання від Партії регіонів, сподівається, що результати позачергових виборів не будуть оскаржені незадоволеними учасниками

Таке припущення він висловив під час перебування на Полтавщині. В Решетилівці Юрій Болдирєв відвідав аграрний ліцей та дав прес-конференцію.

13 вересня 2007, 15:00

В Україні тривають передвиборчі перегони

Сьогодні до Полтави завітав 5-ий номер виборчого списку Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шевченко. Політична сила, яку він представляє, вже зібрала 3 мільйони підписів на підтримку проведення Всеукраїнського референдуму одразу після дострокових виборів. Втім бютівці планують зібрати ще 5 мільйонів.

13 вересня 2007, 15:00

Прибирання потребують не лише вулиці, а й річки

Сьогодні представники Київського райвиконкому провели черговий етап очисних робіт гирла річки Тарапуньки. По вулиці Осипенка кілька будинків заливало водою навесні та після дощів. Попередні дії результату не приносили, тому цього разу вирішили вдатися до радикальних кроків. Вони коштували райвиконкому п'ятдесят тисяч гривень.

13 вересня 2007, 15:00

Покращити якість збору сміття в місті мають нові євроконтейнери та сміттєзбиральні машини

Наразі в розпорядженні комунального автотранспортного підприємства-1628 5 авто та 132 контейнери. До кінця року цю кількість обіцяють збільшити.

13 вересня 2007, 15:00

Уже кілька тижнів поспіль відвідувачів Полтавської міської ради зустрічають не працівники міліції, а молода жінка, яка підказує, до якого кабінету їм звернутись

Крім того, для роботи зі зверненнями громадян у міськраді створений спеціальний відділ. Про ці та інші позитивні зміни йшлося сьогодні на зборах міського активу. Провів їх міський голова Андрій Матковський.

13 вересня 2007, 15:00