Архів новин за 12.09.2007

Правоохоронці Ленінського району розпочали профілактичні рейди середніми навчальними закладами

Першими на шляху відвідування стала середня школа №20. Тут у формі довірливої розмови представники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх поговорили з дев'ятикласниками про головні правопорушення, до яких нині найчастіше тяжіє полтавська молодь.

12 вересня 2007, 15:00

На черговому засіданні прес-клубу про свою роботу звітували еменесники регіону

За цей рік збільшилася дитяча смертність – загинуло 29 неповнолітніх, у 2006-му цей показник був меншим. На 17 відсотків зросла й кількість надзвичайних подій. Усього ж в області загинула чотириста сорок одна людина, а це, знову ж таки, перевищує минулорічні дані. Та були на засіданні і приємні моменти.

12 вересня 2007, 15:00

Пройшов в облдержадміністрації і семінар з питань охорони громадського порядку

На ньому обговорили залучення до контролю за спокоєм на вулицях регіону козацьких організацій, тим паче, що нині кілька таких формувань вже діє в області.

12 вересня 2007, 15:00

З метою підвищення результативності та ефективності роботи з населенням в обласній державній адміністрації планують впровадити систему управління якістю

До 2008 року спеціалісти державного підприємства «Полтавастандартметрологія» впровадять її в апараті адміністрації, потім позитивну ініціативу підтримають інші підрозділи цього органу та райвиконкоми.

12 вересня 2007, 15:00

Чотирнадцятого вересня дев'яносто років з дня заснування відзначають архівні установи України

Сьогодні з цього приводу пройшли урочисті збори у Галереї мистецтв. Полтавський обласний архів має один мільйон триста тисяч справ, а найдавніший документ датується тисяча шістсот дев'яносто п'ятим роком.

12 вересня 2007, 15:00

Партія Зелених України розпочинає всеукраїнську акцію «Ти маєш право на 10 соток!»

На переконаня зелених, більшість українського населення до цього часу не профінформована про свої права щодо володіння, користування та розпорядження землею. А коли на початку 90-х років сільські жителі отримали свої земельні ділянки, права мешканців міста були практично проігноровані. Теоретично можна отримати свою земельну ділянку через міські ради, але практично здійснити це неможливо, зазначили представники Партії Зелених сьогодні на зустрічі з журналістами.

12 вересня 2007, 15:00

Від 250 до 350 тонн асфальто-бетону щодня укладають працівники бригад шляхово-ремонтного будівельного управління

Завдяки програмі «Місто без околиць» в Полтаві відновлюють та ремонтують дорожне покриття вулиць, причому в цьому році роботи характеризуються величезними обсягами та охопленням околиць міста.

12 вересня 2007, 15:00

Нагальні питання життя міста сьогодні розглядали учасники чергового засідання виконавчого комітету

Цього разу говорили, в основному, про захист навколишнього середовища, зокрема, про затвердження комплексної програми охорони довкілля в Полтаві. Серед найголовніших екологічних проблем міста: погіршення якості води поверхневих водоймищ, збільшення обсягів твердих відходів. Невирішеним залишається питання нового міського сміттєзвалища.

12 вересня 2007, 15:00