Архів новин за 11.09.2007

Дві учениці – шостого та сьомого класів – загинули вчора у Решетилівці

Водій легкового автомобіля не впорався з керуванням, як наслідок – одна школярка загинула на місці пригоди, інша померла в лікарні від отриманих травм.

11 вересня 2007, 15:00

Сьогодні в інтернаті для дітей-сиріт №2 пройшла урочиста лінійка з приводу вручення паспортів громадянина України п'ятьом вихованцям цього закладу

Загалом же з початку року в області паспорт отримало майже чотирнадцять тисяч юнаків та дівчат. Не оминули правоохоронці у своїх вітаннях і тему отримання закордонних паспортів нового зрака, тим паче, їх зараз отримати – не проблема.

11 вересня 2007, 15:00

Своє бачення недопущення хаосу в країні виклав і спікер Верховної Ради Олександр Мороз

На його думку, аби не відбулася узурпація влади в державі, парламент і надалі має функціонувати. Відтак, наступне його засідання планують провести після 20-го вересня. Про це він заявив на прес-конференції під час свого візиту до Полтави.

11 вересня 2007, 15:00

Минулого тижня блок «Наша Україна-Народна Самооборона» презентував картку зобов'язань перед виборцями

Вчора в Українському Домі в Києві лідер політичної сили Юрій Луценко представив перший її пункт: про антикримінальну та антикорупційну політику. Для цього розробили детальний план у дусі головного гасла «Нашої України-Народної Самооборони» – «Закон один для всіх!».

11 вересня 2007, 15:00

Менше двох тижнів залишилось до святкування Дня міста

Можливо, цей привід спонукає полтавців більше уваги приділяти чистоті і не створювати звалища біля своїх чи чужих будинків. Представники інспекції по контролю за благоустроєм міста сьогодні вкотре вивчали ситуацію зі сміттям по вулиці Кагамлика – одній із найпроблемніших в Полтаві.

11 вересня 2007, 15:00

Невідомо, чи профінансують ремонт будинку по вулиці Головка, 4, який під час дощів на вихідних також залило водою

Щоправда, причина катастрофи – дещо інша: тут забилася зливова каналізація. Мешканців же обурив не стільки сам факт потопу, скільки реакція на заяви з боку різних служб міста.

11 вересня 2007, 15:00

Сьогодні пройшла 19-та сесія міської ради 5 скликання

На ній на ремонт будинків по вулицях Калініна, 20, 22 та Великотирнівській, 10/61 з міського бюджету виділено 1 мільйон 184 тисячі гривень. Депутати погодили прийняття на баланс міста 51 будинку ЖЕДу «Будівельник» та призначили нового заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

11 вересня 2007, 15:00