Архів новин за 10.09.2007

Костюми рятувальників одягли сьогодні учні четвертих класів тридцять першої школи

Таким чином правил безпеки життєдіяльності пожежники Київського райвідділу Міністерства з надзвичайних ситуацій навчали у бібліотеці-філіалі для дітей №13. Свято влаштували до Дня працівників цивільної оборони.

10 вересня 2007, 15:00

Згідно із законом про вибори народних депутатів, в Україні на позачергових парламентських виборах 30 вересня будуть широко представлені місії міжнародних спостерігачів

На виконання вимог цього закону головою облдержадміністрації Валерієм Асадчевим видано розпорядження про створення робочої групи із забезпечення сприяння роботі спостерігачів.

10 вересня 2007, 15:00

9-го вересня Полтаву відвідав голова Верховної Ради України 5-го скликання та лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз

В рамках візиту він поспілкувався з головою обласної ради Олександром Удовіченком. Після чого провів ряд зустрічей: з полтавськими соціалістами, пресою та власне виборцями.

10 вересня 2007, 15:00

Дороги за програмою «Місто без околиць», а також більшість дворових під'їздів до будинків Полтави ремонтує шляхово-ремонтне будівельне управління

У цьому році, як ніколи, на таку діяльність з міського бюджету виділено більше 14 мільйонів гривень. Це майже в 5 разів більше, ніж у 2006-му.

10 вересня 2007, 15:00

Причиною протікання даху будинку №20 по вулиці Калініна в Полтаві став ремонт покрівлі, який триває майже два місяці

Цими вихідними у квартирах йшла боротьба мешканців із затопленням дощовою водою. У деяких квартирах вода у прямому розумінні доходила до колін, а про естетичний стан стін та стель домівки яскраво свідчать брудні плями та звисаючі шпалери.

10 вересня 2007, 15:00

Все менше часу залишається до святкування 64-ї річниці визволення Полтави від фашистських загарбників

З нагоди свята потрібно ще ретельніше взятися за прибирання міста і звернути на це увагу підприємців та й просто мешканців Полтави, зазначив сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі міський голова Андрій Матковський. Благоустроїти місто також допоможуть довгоочікувані нові контейнери для сміття. Перша їх партія надійде вже у вівторок.

10 вересня 2007, 15:00