Архів новин за 1.09.2007

Будівництво адміністративно-лікувального закладу на Миру, 3 викликало занепоконення мешканців сусіднього будинку

Останні стурбовані тим, що забивання свай для новобудови викличе подальше руйнування їхньої п'ятиповерхівки, яка вже і так стягнута металевими тяжами. З подібною скаргою мешканці звернулися до міського голови на останніх громадських слуханнях. Однак, як нас запевнили головний архітектор проекту та начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, будівництво на Миру, 3 для сусіднього будинку ніякої загрози не становить.

1 вересня 2007, 15:00

З кінця п'ятдесятих років у всіх республіках колишнього Радянського Союзу почали будувати великопанельні житлові будинки: спочатку п'ятиповерхові, згодом – дев'яти і дванадцяти

В деяких українських містах, наприклад, у Кременчуці та Кривому Розі частка таких багатоповерхівок сягає дев'яноста % від загальної кількості житла. У Полтаві цей показник наближається до п'ятдесяти %. Однак за радянських часів, коли газ був дешевий, проблеми з мікрокліматом в квартирах таких великопанельних будинків не було. Сьогодні ж взимку температура в них часто не перевищує 16 градусів, а влітку тут, навпаки, душно. 35-ти сантиметрові стіни таких будинків із керамзито-бетону не витримують ніяких теплоізолюючих норм, зазначають двоє полтавських винахідників, які знайшли вихід із ситуації.

1 вересня 2007, 15:00

Цього дня в селі Божкове Полтавського району на базі середньої школи відкрили дитсадочок

На тлі закриття подібних закладів в області ця подія є практично знаковою. Представники влади запевняють – у сільській місцевості дитячі садки треба створювати на базі середніх шкіл, це і раціональніше, і економічно вигідніше.

1 вересня 2007, 15:00

Сьогодні – Перше вересня – День знань, яке відзначають з тисяча дев'ятсот вісімдесятого року

Це – свято початку нового навчального року для учнів, студентів, педагогів. Особливу увагу цього дня приділяють тим, хто тільки розпочинає своє шкільне життя. І хоча перший дзвоник у навчальних закладах пролунав цьогоріч раніше, нині на стадіоні «Ворскла» провели загальне свято для всіх першокласників міста.

1 вересня 2007, 15:00