Архів новин за 9.08.2007

31 липня мав закінчитися термін проходження цьогорічного технічного огляду автомобілів

Однак багато власників автотранспорту через недбалість чи неможливість заплатити податок за свій транспортний засіб своєчасно не подали свої автівки на техогляд. Через це державтоінспекція була змушена продовжити термін проходження технічного огляду ще на місяць – до 31 серпня. Подібні поступки ДАІ робила і раніше.

9 серпня 2007, 15:00

Нині у Полтаві нараховують 7 сімей, у яких годувальники загинули під час виконання службових обов'язків

В області таких – 46. На зустрічі з першим заступником голови облдержадміністрації Іваном Близнюком та керівниками управління освіти, Пенсійного фонду, охорони здоров'я, центру зайнятості обговорювалася недосконалість виплати пенсій. Серед основних запитань – проблеми навчання дітей у вищих навчальних закладах.

9 серпня 2007, 15:00

З початку овочевого сезону з продажу в місті вже вилучено сімнадцять тон баштанних культур

Щодо всієї рослинної продукції, то її на ринки та в магазини надійшло чотири тисячі шістсот шістдесят тон, з яких сто двадцять вісім виявилося недоброякісною.

9 серпня 2007, 15:00

Питання якості питної води – на постійному контролі органів місцевого самоврядування, державного санепідеміологічного нагляду та центрів стандартметрології

На жаль, чинні держстандарти, прийняті ще у минулому столітті, теперішнім реаліям та екології у повній мірі не відповідають. Вони регламентують лише 24 показники, в той час, коли у країнах Європи таких понад сто. Щодо роботи підприємства «Полтавастандартметрологія», тут здійснюють контроль води за п’ятдесятьма шістьма параметрами.

9 серпня 2007, 15:00

На цьогорічному Сорочинському ярмарку можна буде придбати справжні грузинські сувеніри

Принаймні, свою заявку вже зробило одне з грузинських підприємств. Про це повідомили нам у Полтавській митниці.

9 серпня 2007, 15:00

Сьогодні пройшло чергове засідання Ленінського районного суду з приводу побиття директором вихованців Полтавської школи-інтернату №1

Нагадаємо, колишня вихователька закладу запевняє, що директор інтернату б'є дітей, порушує їх права, бере хабарі, а її саму безпідставно звільнив з роботи. Сам керівник звинувачення відкидає, тому й звернувся до Ленінського райсуду з позовом про захист своєї честі та гідності.

9 серпня 2007, 15:00

Ще 2 місяці тому навчально-реабілітаційний центр для дітей з вадами розумового розвитку за адресою вулиця Медична, 5 належав управлінню освіти

Але остання медична комісія постановила, що його вихованці повинні перебувати в інтернатах, а не в реабілітаційному центрі. Тож постало питання закриття закладу. Однак батьки його вихованців спільно з міською владою знайшли вихід – створили громадську організацію, яка на базі колишнього центру створила новий, тепер вже – на громадських засадах.

9 серпня 2007, 15:00

7-го серпня через пошкодження на тридцять шостій підстанції на кількох вулицях міста зникло електропостачання

Дзвінки від мешканців надходили до служби «05». Як там повідомили, повністю відновити постачання енергії вдалося за три години.

9 серпня 2007, 15:00

На 17-ій сесії Полтавської міської ради 5-го скликання депутати затвердили програму капремонту та модернізації ліфтів, реорганізації ГЖЕДів

До комунальної власності міста прийнято декілька житлових відомчих будинків відкритого акціонерного товариства ГРЛ та виробничого об’єднання «Знамено». Також на сесії уточнили показники міського бюджету – видатки по загальному фонду збільшено майже на 12 мільйонів гривень.

9 серпня 2007, 15:00