Архів новин за 8.08.2007

Влітку традиційно більше полтавців звертаються до територіальної державної інспекції праці з приводу порушення роботодавцем їх прав на відпустку

Через незнання або умисне недотримання законодавства працівникам не виплачують вчасно відпускні або не нараховують додаткову відпустку.

8 серпня 2007, 15:00

У Полтавській обласній раді пройшов круглий стіл за участю громадських організацій та представників засобів масової інформації, на якому розглядалися перспективи розвитку благодійної організації «Ліка

Функціонує вона 4 роки, і своїм основним завданням вбачає забезпечення членів «каси» якісними медичними послугами та фармацевтичними препаратами.

8 серпня 2007, 15:00

8-го серпня 1920-го року у Києві на базі колишнього юнкерського училища на військово-інженерних курсах почалася підготовка зв’язківців

Тим самим було започатковано славну історію військ зв’язку України. Наша незалежна держава з 2000 року відзначає цього дня професійне свято військових зв’язківців. Вітали їх сьогодні і в Полтаві.

8 серпня 2007, 15:00

Поки готуються списки виборців, політичні партії та блоки формують свої виборчі списки кандидатів у депутати

Участь у роботі міжпартійного з’їзду Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» взяв і Президент України Віктор Ющенко. Делегати затвердили передвиборчу програму блоку.

8 серпня 2007, 15:00

Підготовка до виборів розпочалася

У Полтаві створена робоча група обліку виборців. Основне її завдання – здійснення координації та контролю за утворенням списків громадян. І хоча нові списки формуюються на основі тих, що були створені на попередніх парламентських виборах, зміни та уточнення до них почнуть вносити уже найближчим часом.

8 серпня 2007, 15:00

37-ме поштове відділення, що на Леваді, закрили

Це викликало хвилю занепокоєння серед населення. Начальник Полтавського поштампу Юрій Мельник запевняє, що перебоїв у роботі листонош не буде. Закриття ж відділеня, говорить, було вимушеним і виправданим кроком.

8 серпня 2007, 15:00

Навколо будівництва на території Полтавського турбомеханічного заводу ходить чимало чуток

Одна з них стосується знесення приміщення, в якому знаходиться санмедчастина та поліклініка, де обслуговується частина мешканців Київського району. Аби захистити заклад, громадяни підписали звернення до депутатів міської ради. Керівництво ж ПТМЗ чутки щодо знесення поліклініки спростовує.

8 серпня 2007, 15:00

Жахлива дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні о 4:25 на двісті сімдесятому кілометрі автошляху Київ-Харків

Вантажний автомобіль «МАН» зіткнувся із легковим «Нісан-Сірена». Внаслідок аварії загинуло п'ять пасажирів «Нісану». Всі вони – громадяни Німеччини.

8 серпня 2007, 15:00