Архів новин за 7.08.2007

Сьогодні у Геріатричному будинку пройшла благодійна акція, організована комітетом спілки ветеранів Збройних Сил України в області

У рамках події відбувся виступ вихованки музичного училища та відкриття виставки картин Віктора Колєсніковича.

7 серпня 2007, 15:00

У мікрорайоні Огнівка відкрився перший магазин мережі «Добро»

Такі домашні крамнички, у яких можна знайти основні продукти харчування за новими стандартами виробництва і обслуговування, обіцяють встановити по всьому місту, аби полтавцям було зручно придбати найнеобхідніше поряд зі своїм домом.

7 серпня 2007, 15:00

Молодь, яка займається екстримальними видами спорту, зникне з площі перед театром імені Гоголя, пам'ятником Тарасу Шевченку та міським будинком культури, адже нарешті екстремали отримали спеціальні ум

Пустуючий улітку танцмайданчик у парку «Перемога» покрили новим асфальтом і дозволили їм тренуватися там, а в середині вересня відкриють ще один, за Співочим полем Марусі Чурай.

7 серпня 2007, 15:00

Соціально-просвітницьку акцію «Дарунок бібліотеці» оголосив благодійний фонд «Жіноча рада»

Захід планують зробити масштабним: триватиме він два дні у Корпусному парку. Зібрані книги передадуть до фондів різних бібліотек міста.

7 серпня 2007, 15:00

Підвищити персональну відповідальність посадових осіб в питаннях охорони праці на об’єктах будівництва вирішили сьогодні на засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Зусилля трудових колективів будівельної галузі спрямовувати на дотримання чинного законодавства, а відповідальність за реалізацію рішення покласти на роботодавців – підсумували учасники зібрання.

7 серпня 2007, 15:00

Незабаром у житлових кварталах Полтави все-таки з’являться контейнери для сміття європейського зразка

Тендер на їх виробництво виграла житомирська компанія «Екопласт», а комунальники, згідно з угодою, оголосили кінцевий термін встановлення техніки – 30 вересня. У першу чергу контейнери планують поставити на Леваді та Подолі, потім – в інших куточках міста. Про це нашим кореспондентам розповів начальник комунального автотранспортного підприємства 1628 Михайло Наришкін.

7 серпня 2007, 15:00

Нова дитяча поліклініка найближчим часом має з'явитися в районі Авіамістечка

Її будівництво зумовлене тим, що дитячі медичні установи Київського району не в змозі прийняти всіх пацієнтів, особливо у так звані дні здорової дитини. До того ж саме приміщення однієї з них – по Халтуріна, 13 – не придатне для розміщення в ньому такого медичного закладу.

7 серпня 2007, 15:00

Сьогодні у місті з'явилося ще два новенькі дитячі майданчики: по вулиці Миру, 6 та на Калініна, 32

Встановили їх на кошти меценатів – депутата міської ради та Октябрської районної ради відповідно. Офіційне відкриття відвідав і міський голова.

7 серпня 2007, 15:00