Архів новин за 6.08.2007

Єдине в Україні свято води для дітей відбулося у неділю в Полтаві біля музично-драматичного театру імені Гоголя

Його організатор – комунальне підприємство «Полтававодоканал» – виховує у маленьких споживачів бережливе ставлення до води.

6 серпня 2007, 15:00

Влітку відвідуваність бібліотек серед полтавців знижується, це – давно відома тенденція

Та своя цільова аудиторія все ж залишається. Книжкові фонди у полтавських читальнях хоч і поповнюються, все ж брак літератури відчутний. Аби допомогти міським бібліотекам, у Полтаві уже 4-ий рік поспіль проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу».

6 серпня 2007, 15:00

Дітей-жебраків у місті стало менше, констатують працівники міської служби у справах неповнолітніх

Виявлену на вулицях малечу одразу направляють до дитячого притулку «Любисток», де з нею працює психолог. Переважна кількість дітей-жебраків, повідомляють у службі, – приїжджі із сусідніх регіонів.

6 серпня 2007, 15:00

Сьогодні пройшла колегія управління ветеринарної медицини області, на якій обговорили показники роботи за шість місяців, а також, напередодні свого професійного свята, яке відзначається кожної другої

Фактично з рочатку року ветеринари заробили на два мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року, покращили епізоотичний стан регіону.

6 серпня 2007, 15:00

Блок Юлії Тимошенко провів міжпартійний з'їзд, у якому взяло участь більше 6 тисяч партійців

Окрім вступу до Європейської народної партії, БЮТівці затвердили передвиборчу програму «Український прорив», список кандидатів у народні депутати. Перша п'ятірка БЮТу виглядає так: перший номер – лідер блоку Юлія Тимошенко, 2-й – Олександр Турчинов, далі – Микола Томенко, Йосип Вінський, Андрій Шевченко. Нижче у списку – Віктор Пинзеник, Григорій Омельченко, Віталій Курило, Микола Петрук та Євген Корнійчук.

6 серпня 2007, 15:00

У вересні на автошляхах міста з’явиться 12 нових автобусів «Богдан»

Комфортні транспортні засоби вийдуть на маршрути, які, за зверненнями громадян, найбільше потребують вирішення проблем перевантаження пасажиропотоку.

6 серпня 2007, 15:00

Нестандартне естетичне вшанування пам'яті тих, хто загинув під час Голодомору 1932-33 років, організували мешканці будинку по вулиці Ціолковського, 15

Будинок, який підпорядковується житлово-будівельному кооперативу «Огонек-2», взагалі можна назвати зразковим як у культурному, так і технічному планах.

6 серпня 2007, 15:00

Полтавські будинки різного підпорядкування продовжують готувати до осінньо-зимового періоду

У Київському районі міста для цього навіть створений спеціальний штаб. Крім комунального житла, до нового опалювального сезону тут готуються 227 відомчих будинків, 51 житловий кооператив та майже 10 об'єднань співвласників багатоповерхових будинків. Про це сьогодні на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі доповів голова Київської районної ради Віктор Животенко.

6 серпня 2007, 15:00