Архів новин за 30.08.2007

Сьогодні у Галереї мистецтв презентували нове видання альбому «Сергій Гнойовий

Живопис. Графіка.». До книги увійшли картини нашого земляка, відомого, перш за все, своїм патріотизмом до Полтавщини.

30 серпня 2007, 15:00

Торговельний центр «Київ» площею 4 тисячі квадратних метрів відкрили сьогодні у колишньому адміністративному корпусі відкритого акціонерного товариства «Полтавський турбомеханічний завод»

Маштабна новобудова такого рівня у найбільшому промисловому районі міста – перша. Від інших об'єктів торгівлі універмаг відрізняється, насамперед, доступністю цін, говорять представники турбомеханічного заводу.

30 серпня 2007, 15:00

Організатори акції «Дарунок бібліотеці», що проходила кілька тижнів тому, підбили підсумки своєї роботи

Фактично за місяць полтавці віддали до книжкових фондів міста більше 5-ти тисяч книг. Окремо замовлені видання спеціально для читалень придбав і благодійний фонд «Жіноча рада».

30 серпня 2007, 15:00

Черговою благодійною акцією відзначився Київський райвиконком міста

Слідом за допомогою до Дня знань дітям, позбавленим батьківського пілкування, подарунки вручили й маленьким полтавцям, чиї батьки потребують соціальної допомоги. Таке ж благодійництво практикує і рада підприємців міста.

30 серпня 2007, 15:00

Юлія Тимошенко на зустрічі із науковцями Харкова констатувала, що українці не вірять політикам, тому запропонувала самій науковій інтелігенції долучитися до написання нової програми стратегічного розв

У першій столиці країни лідер БЮТу перейнялася, здебільшого, проблемами культури та науки. Зокрема, в історичному музеї рятувала гетьманський прапор – команда Юлії Тимошенко виділила гроші на його реставрацію.

30 серпня 2007, 15:00

В'ячеслав Кириленко, голова політради блоку «Наша Україна - Народна самооборона», сьогодні знову відвідав Полтаву

«Ми розробили новий закон «Про статус народних депутатів», і він входить до 10-15 першочергових декументів, які ми представимо ще до 30 вересня», – зазначив він на зустрічі з журналістами. Крім ряду інших питань, блок береться реалізувати всі нові соціальні ініціативи Президента.

30 серпня 2007, 15:00

Питання передачі ставків Полтави на баланс міста та хід проектування полігону твердих побутових відходів з будівництвом заводу розглядали на засіданні постійної депутатської комісії з питань інновацій

Водойми, згідно з українським законодавством, належать народу, а по суті ними ніхто не займається. Тому й досі, виділяючи кошти на водойми, доводиться шукати крайніх.

30 серпня 2007, 15:00

Стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства області до осінньо-зимового періоду обговорювали на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

На фінансування робіт з державного бюджету виділили майже 95 мільйонів гривень. Зупинилися учасники колегії і на стані готовності установ освіти до нового навчального року та процесі формування ресурсів продовольчого зерна.

30 серпня 2007, 15:00