Архів новин за 3.08.2007

Останнім часом гостро постала проблема перейменування полтавських вулиць

Іменами видатних полтавців потрібно називати нові вулиці, а не перейменовувати давно відомі, говорить заступник міського голови Лариса Семеняга. Адже, місто розбудовується, з'являються нові квартали. Так, іменами братів Майбородів та полтавських визволителів назовуть нові вулиці у Октябрському та Київському районах.

3 серпня 2007, 15:00

Актуальна проблема усіх міст України – безпритульні собаки

У Полтаві їх відловом займається спеціальна бригада КАТП-1628. Щомісяця в середньому у місті знешкоджують близько 30-40 бездомних тварин.

3 серпня 2007, 15:00

Свою роботу у місті розпочали шкільні базари

Батьки уже почали активно скуповувати дітей до 1 вересня. Продавці запевняють, що ціни залишились на минулорічному рівні, якщо ж підвищення і є, то воно незначне. Покупці з цим не погоджуються. Говорять, що в минулому році зібрати дитину до школи було дешевше.

3 серпня 2007, 15:00

Дуже дошкуляє полтавцям ремонт залізничного переїзду в напрямку Ліска, який триває вже більше 2-х тижнів

Нині переїзд відкритий тільки для пішоходів та велосипедистів. Зі скаргами на довготривалі роботи до нас вже неодноразово зверталися місцеві мешканці.

3 серпня 2007, 15:00

Два роки прослужив дитячий майданчик мешканцям будинку по вулиці Пушкіна, 52

Влітку 2005-го його за власні кошти встановила приватна фірма, офіс якої знаходиться в цьому будинку. Але два місяці тому працівники «Полтаватеплоенерго», проводячи ремонтні роботи, перерили частину двору двоповерхівки, в тому числі – і дитячий майданчик, зазначає директор фірми Світлана Яковлєва. Каже, нині ремонт вже закінчений, але викопану гойдалку, лавки та розкурочені бордюри встановлювати назад ніхто не збирається.

3 серпня 2007, 15:00