Архів новин за 29.08.2007

Сьогодні найстаріша церква Полтави, Спаська, відзначила свій храмовий день

Паралельно з цим православні відсвяткували День Спаса Нерукотворного. Останній пов'язаний з біблійною легендою про чудове зцілення сірійського царя Авгаря.

29 серпня 2007, 15:00

До сімдесятиріччя Полтавської області в музеї Панаса Мирного відкрилася персональна експозиція фоторобіт Едуарда Странадка

Всі вони виконані у чорно-білій гаммі, та передають живописні місця Полтавщини. На цій виставці автор не зупиняється: інші його твори найближчим часом покажуть у різних музеях міста.

29 серпня 2007, 15:00

Посол Сполучених Штатів в Україні Вільям Тейлор відвідав штаби партій, які будуть брати участь у позачергових парламентських виборах

Побував він і в обласному осередку Блоку Юлії Тимошенко, де поспілкувався із головою обласної організації «Батьківщина» Вадимом Петренком, поцікавився ходом передвиборчої кампанії. Дізнавався він і про те, як відреагували БЮТівці на небажання ЦВК реєструвати блок.

29 серпня 2007, 15:00

Календар політичних обіцянок радять вести журналістам під час цьогорічних парламентських перегонів спеціалісти столичного Інституту масової інформації

Як зробити мас-медіа, радіо та телеефіри незаангажованими, цікавими й, головне, корисними для широкого кола споживачів журналістського продукту, говорили на семінарі-тренінгу, що пройшов сьогодні в Полтавському прес-центрі. А в редакції «Жовтої газети» відбувся круглий стіл за участю Української Асоціації Видавців Періодичної Преси та представників засобів масової інформації Полтави та області. Темою заходу стали ризики, яким піддаються ЗМІ під час виборної кампанії, та захист від них.

29 серпня 2007, 15:00

Міська конференція, що відбулася у приміщенні Полтавського університету споживчої кооперації, дала останні напуття перед початком навчального року

Кращим освітянам на зібранні вручили почесні відзнаки, сімдесятьох п'ятьох посвятили у молоді спеціалісти, а привітали учасників конференції найменші полтавці.

29 серпня 2007, 15:00

4 виробничі травми зі смертельними наслідками сталося в Полтаві з початку року, зазначили сьогодні на засіданні міськради з питань безпечної життєдіяльності населення

Згадали на зібранні і сумнозвісний нещасний випадок з 5-класницею 14-ї гімназії, яка в кінці травня під час екскурсії до Мгарського монастиря втопилася у місцевій водоймі.

29 серпня 2007, 15:00

Вітати дітей з Днем знань вже від сьогодні починає Київська районна рада

У першу чергу увагу тут приділяють дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. В одному з кафе для них влаштували святковий обід, а ще вручили канцелярські набори для школи.

29 серпня 2007, 15:00

Дітей, які перше вересня цього року зустрінуть не у школі, а в лікарнях закладах та санаторіях Полтави, сьогодні відвідали підприємці міста на чолі з міським головою Андрієм Матковським

До свого професійного свята та 1 вересня бізнесмени влаштували благодійну акцію: аби покращити перебування малечі у лікарняних закладах, їм привезли подарунки на суму понад 10 тисяч гривень.

29 серпня 2007, 15:00

Густий чорний дим сьогодні по обіді могли побачити полтавці в районі вулиці Фурманова

Там загорівся один зі складів продукції українського товариства сліпих. Пожежники загасили полум'я за годину. За попередньою версією, причиною займання стало необережне поводження з вогнем одного із працівників товариства – він розвів поруч зі складом вогнище, від якого і загорілося приміщення.

29 серпня 2007, 15:00