Архів новин за 28.08.2007

Сьогодні в усіх православних храмах пройшли урочисті богослужіння на честь великого двунадесятого свята – Успіння Пресвятої Богородиці

Цей день називають Земною кончиною Богородиці і порівнюють зі сном, бо згідно з Біблією, смерть – лише тимчасова розлука душі й тіла. Цьому святу передує Успенський піст, один із найсуворіших у православ'ї. У Полтаві свій храмовий день відзначив Свято-Успенський собор.

28 серпня 2007, 15:00

Стан і перспективи розвитку інклюзивної освіти обговорили психологи та педагоги під час семінару, що пройшов у Полтаві

Організували його Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» спільно з міським управлінням освіти. Учасники семінару не лише прослухали курс лекцій, а й самі взяли участь в обговоренні проблем освітянської галузі.

28 серпня 2007, 15:00

Питання, присвячені проблемі захворюваності на ТОРЧ-інфекції, обговорювали на засіданні медики Полтави

Велику увагу спеціалісти приділяють обстеженню вагітних, таких на обліку нині перебуває більше півтори тисячі.

28 серпня 2007, 15:00

У заміському таборі «Олімпійські надії» відбулося відкриття зльоту молодіжних та громадських організацій, лідерів студентського самоврядування

Захід – вже традиційний, і проходить третій рік поспіль. Організувало його управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому. Проведення зльоту відбувається за бюджетні кошти.

28 серпня 2007, 15:00

Представники центрів зв'язків з громадськістю обласних управлінь внутрішніх справ України з'їхалися сьогодні до Полтави

Це – вже друге подібне виїзне засідання. Говорили про підсумки роботи центрів за 7 місяців, втім, не оминули і тему майбутніх виборів.

28 серпня 2007, 15:00

Круглий стіл з обговорення програми стратегічного розвитку країни «Український прорив», розроблений Блоком Юлії Тимошенко, відбувся у Полтаві

До розмови, окрім депутатів міської ради, кандидатів у народні депутати, залучили також науковців - фахівців у своїх галузях. Правда, обговорення у Полтаві в основному зводилося до скарг на відповідні сфери життя. БЮТівці ж сподіваються, що програма, участь в обговоренні якої може взяти кожен, буде прийнята як стратегія розвитку України будь-яким урядом, що прийде до влади після виборів.

28 серпня 2007, 15:00

Системі роботи паливно- енергетичного комплексу конче потрібна децентралізація – наголошував на нараді по підсумкам роботи галузі голова облдержадміністрації Валерій Асадчев

Ще одна нагальна проблема розвитку цього сектору промисловості – тенденція до зменшення обсягів розвідувальних робіт. На зібранні були присутні керівники підприємств, начальники відповідних управлінь, представники місцевих мас-медіа.

28 серпня 2007, 15:00

До Дня міста полтавська сім'я Яковенків отримає нове житло

У такий спосіб підтверджує свої благодійницькі наміри відкрите акціонерне товариство «Полтавтрасбуд». Цю новину озвучили на комісії з обліку та розподілу житла, яка засідала сьогодні у міськвиконкомі.

28 серпня 2007, 15:00

Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор відвідав сьогодні Полтаву

Офіційно американського дипломата зустрічали в обласній державній адміністрації та Полтавській міській раді. Вільям Тейлор – вже шостий посол Сполучених Штатів Америки в незалежній Україні і обіймає цю посаду трохи більше року.

28 серпня 2007, 15:00