Архів новин за 27.08.2007

У гіпермаркеті «Велика кишеня» відбувся черговий розіграш призів

Акція «Подарунки до школи» тривала з першого по 26 серпня і передбачала покупку товарів на суму від тридцяти дев'яти гривень. Серед придбаної продукції мали бути й акційні – вироби торговельної марки «Рудь», мінеральна вода «Березівська» та м'ясна продукція від марки «Глобино». Призи від «Кишені» традиційно вражали: 20 дитячих енциклопедій, 2 глобуси, та супер-приз – ноутбук.

27 серпня 2007, 15:00

Третій Всеукраїнський реп-фестиваль «Полтавський шлях» відбувся на Співочому полі Марусі Чурай

Приурочений захід до Дня незалежності України. 11 учасників з різних міст держави протягом шести годин змагалися за звання найкращого. Визначали ж переможця самі учасники.

27 серпня 2007, 15:00

Магазин «Сток-маркет» – улюблене місце для покупок тих, хто звик одягатися, не як всі

Всесвітньо-відомі бренди, модні гамми та моделі – відмінна риса цього магазину. А головне, чим він справді вирізняється з-поміж інших – тут можна знайти ексклюзивні і неповторні речі.

27 серпня 2007, 15:00

До початку нового навчального року готові практично всі школи міста

Такий висновок спеціальної комісії міськвиконкому, яка перевіряла стан готовності закладів. Очолював її міський голова Андрій Матковський.

27 серпня 2007, 15:00

Розподіл соціального житла відтепер буде проходити під громадським контролем

Це сьогодні обговорили учасники щотижневої апаратної наради, яка пройшла у міськвиконкомі. При наданні помешкання враховується соціальний стан, а тому перевага надається інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни, чорнобильцям, багатодітним сім'ям, одиноким матерям. Інформацію ж про стан черги зможе відслідкувати кожен бажаючий, оскільки її розмістять на сайті міської ради. Розпочали ж нараду із обговорення стану готовності Полтавської філії ВАТ «Полтаваобленерго» до зимового періоду.

27 серпня 2007, 15:00