Архів новин за 25.08.2007

Персональна виставка фотокора «Полтавського вісника» Сергія Назаркіна вікрилася днями у Художньому салоні на Жовтневій

Роботи присвячені 30-річчю творчої діяльності фотографа. До того ж це – перша персональна виставка у Полтаві, цілком присвячена темі спорту.

25 серпня 2007, 15:00

У селі Жуки сьогодні відбувся мітинг на честь козацького літописця Самійла Величка

На нього зібралися представники обласної, районної та міської влади, громадськість. Місце, на якому нині стоїть пам'ятний знак, освятили – у майбутньому тут збираються побудувати Покровську церкву.

25 серпня 2007, 15:00

Вже традиційно головне святкування шістнадцятої річниці незалежності пройшло на Співочому полі Марусі Чурай

Цього разу організатори вирішили відійти від багатьох правил. По-перше, скоротили дійство з двох з половиною годин до півтори, розважали полтавців переважно молоді артисти та колективи, і фактично відмовилися від приїжджих виконавців, віддавши сцену полтавським. Хоч це – далеко не повний перелік новинок, який чекав на глядачів гала-концерту.

25 серпня 2007, 15:00

Увечері на День незалежності у парку «Перемога» пройшла концертно-розважальна програма – це дійство передувало головному гала-коцерту, і в основному було розраховане на молоде поколіня

Майже трьохгодинна програма складалася виключно з українського репертуару як відомих авторів, так початківців.

25 серпня 2007, 15:00

Графітчикам Полтави дозволять розмальовувати стіни на території міста

З такою ініціативою виступила міська влада. Щоправда, для малюнків відведуть спеціальну територію у парку «Перемога». Все це робиться, аби молодь могла вільно реалізовувати своє світобачення, при цьому не псуючи державне майно.

25 серпня 2007, 15:00

Свій клопіт, до того ж – породжений останньою модою на скутери – мають і працівники Державтоінспекції області

Не без участі цього виду транспорту постійно збільшується кількість дорожньо-траспортних пригод за участю дітей. З початку року травмовано вже сто, двоє загинуло. Прикро, але самі неповнолітні нерідко бувають винними у скоєнні аварійних ситуацій на дорогах.

25 серпня 2007, 15:00

Господарі автостоянки у мікрорайоні Сади-1 переймаються тим, що їхню власність незабаром зруйнують

Добудувати приміщення вони не можуть ось вже 2 роки, бо не мають документів на продовження терміну оренди землі. Представники міської влади запевняють, що функціонуватиме стоянка ще, як мінімум, рік. Наразі справа вирішується у суді.

25 серпня 2007, 15:00